Dyatlov geçidi vak’ası: 56 yıl sona bile sırrı çözülemedi

https://ok.ru/video/374044232334

Dağcılar o kadar enteresan şekilde öldüler ki, üzerinden yarım asır geçti, teknoloji de çok gelişti ama hala hiç kimse bu ölümleri yorumlayamadı…

O bölgede uzaylılar da vardı ama Şeytan Geçidi (Dyatlov) vakası uzaylıların işi değildi. Sovyet gizli servisinin insanlık dışı deneylerinde geliştirdikleri çok ileri teknolojiler, dağcılar üzerinde de denendi.

Filmde de “biraz” konu edildiği gibi o bölgede gizli bir üs vardı. O üste binlerce insan, bir insanın görmeden aklına hayaline getiremeyeceği kadar vahşice deneylere tabi tutuluyorlardı. Zihin kontrolü deneyleri, biyolojik sistem üzerinde yapılan acımasız deneyler ve her şey vardı orada. Kimin nasıl bir acı çektiği umurlarında bile değildi.

Dağcılar, neler döndüğünü bilmeden o bölgeye yaklaştıklarında, onlar üzerinde de zihin kontrolü silahlarını denediler. Maruz kalanlar, çıldırmış gibi oldular. Kendilerine ve arkadaşlarına zararlar verdiler.

Kayboldukları duyulunca, dağcılar aramalar sonucu bulununca da bulunanları hemen gömüp yok etmek istediler. Hatta birini gömdüler ve kurtarma ekipleri tarfaından çekilen resimlerde bile oradaki başına diktikleri haç görülebiliyordu.

Sonra Rus gizli servisinin kontrol edemediği gelişmeler olmaya başladı ve soru işaretleri göz önüne çıktı. Mevzu büyüyecek ve Sovyet Rusyasının dünya lideri olabilmek için kendi insanlarına bile neler yaptığını ve ayrıca elinde ne kadar tehlikeli teknolojiler olduğunu herkes bilecekti. Neticede yine de konuyu kapatabildiler.

Ruslar, büyücüleriyle de konuyu korumaya almak istediler. O gün bu gün kim bu konuyu araştırmaya kalksa, şayet cinlere ve medyumlara karşı korunabilecek halde birisi değilse, ne olduğunu bile anlayamadan başlarına kötü şeyler geldi, geliyor.

The flag of Russia pinned on the map. Horizontal orientation. Macro photography.

Öldürülmem için gizli servislerine emir verdiler. Gizli servis de işi Türkiye’de Doğu Perinçek çetesine verdi. Onlar da emri yerine getiremediler ve hesapları bozuldu. Çünkü YİT her yerde…

Ruslar dün öğleden sonra toplantı yaptılar. Toplantının temeli “Mfs her işimizi bozuyor” üzerine kuruldu.

“Mfs her işimizi bozuyor. Böyle giderse daha da bozacak ve onunla baş edemeyeceğiz. Ermenistan meselesinde de onun yüzünden taviz vermek zorunda kaldık. Ankebut Ağı da peşi sıra hamleler yapıyor. Mfs var olduğu sürece bu sıkıntılarımızın hiçbiri düzelmeyecek” şeklinde tartıştılar.

Sonra da infaz edilmem kararı alındı. Emri Putin Şoygu’ya verdi. Şoygu gizli servise ve onlar da Doğu Perinçek’e verdiler.

Ruslar, akşam yaptığım birkaç kısa paylaşımdan sonra daha da çıldırdılar ve ellerini çabuk tutma kararı aldılar. Su-i kast planı hemen bu gece gerçekleştirilecekti ama bozulunca ise “eyvahh” dediler. Şimdi ise onlara yapacaklarımdan daha da çekiniyorlar.

Washington DC, USA – March 6, 2014: Crowd of people at Ukrainian protest by White House with Stalin and Putin sign

Putin, metafizik sahadaki kayıplarından ve aldığı verilerin güvenilir olmayışından dolayı endişeli. Ankebut Ağından gelecek daha güçlü dalganın/darbelerin farkında.

Bakanları ve idari kadrodaki diğer önde gelen adamları bu durumda Putin’e göre daha mantıksız ve faydalı olmayacak görüşlere sahipler. Putin’in etrafında bir avuç ahmak dolu. O kadro ile şu yeni dengeler içinde Rusya’yı parçalanmaktan koruması imkansız. Zaten Muktedirler İttifakı dediğimiz önceki dengeleri bozup da işleri buraya getirenler, her şeyi berbat edenler de o etrafındaki ahmaklar.

Ankebut Ağının yönlendirmelerimi hızlıca dikkate almayacağını da düşündüler ve büyük yanıldılar. Bir anda böyle sıkışınca da çareyi beni yok ettirmekte buldular ama o da olmadı.

Başlarına neler gelebileceğini medyumlarına/kahinlerine de sordular.

Onlar da iyi şeyler söylemediler. Bu endişe ile Ruslar bize karşı metafizik saldırıları artırdılar. Savunmada kalarak vurduğumuz büyük darbelerin ardından taarruza geçerek de metafizik sahada onlara büyük darbeler vurduk. Hatta ezip geçtik.

Bir çok yönden sıkışmışken bu yönden de bu hale gelmeleri neticesinde yok edilmemin şart olduğuna karar verdiler.

Medyumları “Almış olduğunuz önlemler sizi kurtaramayacak. Her türlü sıkıntıyı yaşayacaksınız” dediler.

Colored flag of China

Çin, finans kaynaklarını sıkı sıkı kontrol altında tutmaya odaklandı. Ankebut Ağının Çin’i ekonomik sıkıntıya/krize sokacağını, dış borçlanmaya yönlendireceğini düşünüyorlar.

Benimle hesaplarını daha sonraya bırakmış haldeler. Şu anda bana zarar veremeyeceklerini biliyorlar. Çevrelerindeki ülkelerden nüfuzları altında olanları da kendilerinin savunmasında kullanmak için iyice hazırlamayı planlıyorlar.

Çin, askeri ve mali sahada bir savunma savaşına hazırlanmak zorunda.

Almanya, İsviçre, Çin, Rusya, Amerika, Türkiye diye saymaya başlasak, dünyanın önemli yerlerinde çok sayıda toplantılar yapıldı, vaziyet değerlendirildi, kararlar alındı.

Dengelerin hızlı ve sert şekilde değişeceği açıkça anlaşılınca, birçok ülkedeki toplantıların konuları çoğunlukla savunma sanayiinin güçlendirilmesine, güçsüz düşecek ülkelerin sömürülmesine, küçük ama faydalı anlaşmaların ülkeler arasında yapılmasına dair oldu.

Çin, BM’nin, AB’nin ve güçlü ülkelerin siyasi yetkililerinin Doğu Türkistan’daki zulüm nedeniyle üzerine gitmesinden ve her türlü yaptırımları uygulamasından çok korkuyor.

Çin’in interneti çok hızlı şekilde tarayan yapay zekalı bilişim sistemleri var. Çin aleyhinde internet üzerinde herhangi bir ortamda oluşturulmaya başlanan havaların kokusunu hemen alıyorlar ve neler yapabileceklerine bakıyorlar.

Amerika başta olmak üzere Ankebut Ağındaki bütün ülkelerin terör, kaçakçılık ve insanlık suçlarına, insan hakları ihlallerine dikkat çekerek İran’ın üzerine gitmesi ve Rusya’nın yanından uzaklaştırıp kendi derdine düşürmesi, yaptırımları da artırması çok isabetli olacaktır.

Trump da eksik aksak kalan kısımları tamamlamak hususunda hassasiyetini ve iyi niyetini sergilemeli.

Tayyip’in kendini sürekli benimle kıyas eden ve bu nedenle hatalar yapmaya meyyal/eğilimli duran haline ince ayar çekilmeli.

Bu dengeler bir hatayı daha kaldırmaz ve ipler bir daha koparsa asla bağlanamaz.

Tayyip’in, Türkiye’ye yapılacak elektromanyetik saldırılar (suni yağışlar, seller, hortumlar, depremler) konusunun ciddiyetini anlayabildiğini ve doğru kararlar alabildiğini görmüyorum.

Ankebut Ağı, Türkiye’nin bu türlü saldırılara maruz kalmasına mani olmak için elinden geleni yapmalı, yaptırmalı. Bu saldırılar engellenemeyecek ve büyük kayıplar yaşanacak olsa bile en azından hemen sonrasında Türkiye’nin kendini hızlıca toparlamasını sağlayacak tedbirler mutlaka alınmalı. Bu yapılmadığında Ankebut Ağının bölgeye ve dünyaya dair planları da sekteye uğrayacaktır. Güçlü bir Türkiye Ankebut Ağına da lazım.

Emniyet, Jandarma ve istihbarat gücü Türkiye’deki Rus mafyalarının üzerine sevk edilmeli. Rus mafyalarına göz açtırılmamalı, mallarına çökülmeli, Rusya’nın kara para gelirlerine bu şekilde de büyük darbeler vurulmalı.

A silhouette style illustration of a superhero standing with sunburst effect in the background. Easy to edit. Wide space available for your copy.

Bu arada, gece uyumadım, ayaktaydım. Uzun ve yoğun geçen bir geceydi ama her şey kontrolümüz altındaydı. Hiç kimseye de kızmadım. Şu paylaşımları son derece sakin bir şekilde yapıyorum ve zaten yapacaktım.

Ankebut Ağı ülkeleri birbirlerine sıkı bağlanmalı. Birbirlerine güvenmeyen liderler planları zora sokacaklar. Bence Ankebut Ağı hiç zaman kaybetmeden Macron’dan kurtulmalı.

Çin’in, bazı önemli tavizler vererek Ankebut Ağı ile anlaşma talebi olursa, bu kabul edilmemeli. Çin’in kaçacak deliği yok ve iç dünyasının dışa/dünyaya gösterdiği gibi olmadığını yakında bütün dünya görecek. O kadar ahlaksız, dinsiz, vahşi, zalim bir milletin mensuplarının birbirlerini de umursamadıklarını ve birlik/beraberlik sergilemeyeceklerini yakında bütün dünya görecek. Ezici bir devlet otoritesi altında zoraki yaşatılan o millet, otoriteye birazcık güç yetirebildiğinde, karşı koyabildiğinde zaten Çin binbir parçaya bölünecek.

Rusya’nın devlet arşivleri arasında, o zamanlarda oralarda yapılan çok acımasız deneylere dair vesikalar da var. Yaşananları görmek bir yana, sadece o vesikaları görüp okuyan sağlıklı bir insanın ruh sağlığı hemen bozulabilir.

Three-dimensional synthetic works, representing the future of human science and technology, global science and technology

Metafizik dalgalarla nükleer bir denizaltının ana kontrol sistemi bozulabilir mi ve batırılabilir mi? Ya da hiç değilse bütün ekibi kısa sürede öldürülebilir mi?

“Dördüncü dünya savaşı insanların beyinlerinde yaşanacak”

Okumak için buraya tıklayın

https://telegra.ph/D%C3%B6rd%C3%BCnc%C3%BC-d%C3%BCnya-sava%C5%9F%C4%B1-insanlar%C4%B1n-beyinlerinde-ya%C5%9Fanacak-10-13

Mehmet Fahri Sertkaya ( 8 Aralık 2018)

Muktedirler İttifakı tamamen dağılmadı. Şu anda altı güçlü üyesi var ve yeni üyelere de açık.

130 kadar Çinli ve Rus büyücü öldü.

900 kadar Çinli ve Rus medyum öldü.

Şeytan Geçidi (Dyatlov) vakasını, sadistliğini yani Rusların insanlıktan çıkmışlığını insanlığın duymaması için alınan tedbirler yok edildi.

Bu maksatla yapılan çok ağır ve güçlü ve çok sayıda büyüler çözüldü. Bu konuda koruma yapan cinler aleminin en seçkin cinlerinden olan kalabalık bir grup cin öldürüldü. Bu konuyu koruyan medyumlar da öldürüldü.

Artık bu konunun önü açık.

1 milyon 750 bin kadar cin kabilesi bu seçme gruba yardım ediyordu. Onlar bir anda bize saldırdılar ve gereken karşılığı aldılar. Şu anda bu kabilelerden cephede kalanların sayısı elli binin altına indi.

Bunların saldırısıyla eş zamanlı olarak Griler de saldırdılar ve şu anda çok yaklaşık 650 bin kadar adamlarını kaybettiler.

Böyle büyük bir saldırıyı kendileri için fırsata çevirmek istemeleri, yine büyük kayıplar vermelerine sebep oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın