Toplaşın, çok şeyler anlatacağım…

Ruslar çıldırdı, gözleri karardı.

Toplaşın, çok şeyler anlatacağım.

Öldürecekler.

Ruslar ne kadar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldıklarını iyice anladılar. Çok yakında Rusya çok güçsüz kalıp kendi derdine düşüp parçalanabilir. Hatta biraz zayıf ihtimalle de olsa tamamen yok olabilir.

Her şeyin bir anda tersine dönüyor olması, buna mani olamamaları onları çıldırtıyor ve çılgınca kararlar aldılar. Türkiye’deki birkaç siyasiye su-i kast yapacaklar, öldürecekler.

Putin, infaz emirlerini verdi. Rus gizli servisi planlamaları yapıyor.

Şu andaki planlarını değiştirmezlerse eğer Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bakanlık binasında iken kaçırılacak.

Çavuşoğlu’nun yakın korumaları arasında en az bir kişi Ruslara çalışıyor. Ayrıca bakanlığın güvenliğini sağlayan personel arasında birkaç kişi Ruslara çalışıyor.

Bu kişiler ve Rus mafyası arasına sızmış Rus gizli servisi elemanları kullanılarak bir eylem gerçekleştirilecek.

30-35 yaşlarında, sevgili gibi görünen bir erkek ve bir kadın tetikçi kullanılacak.

Bunlar Rusya vatandaşı mı Türk vatandaşları mı bilmiyoruz. Doğu Perinçek’in çetesinin adamları olması ihtimalini çok ama çok yüksek görüyoruz. Yine kesinleşmemiş olsa da bakanlıktaki hain personeller de Perinçek’le bağlantılı olmalı. Bu, çok yüksek bir ihtimal görünüyor ve her an kesinleşebilir.

İki tetikçi, hiç sorun yaşamadan bakanlığa girecek. Bunların içeri girmesini hain güvenlikçiler sağlayacak. Silahlar daha önceden bakanlıktaki hain bir yetkili tarafından içeri alınacak.

Öncelikli hedefleri Mevlüt’ü sağ olarak alternatif çıkıştan çıkartmak ve acele ile arabaya bindirip kaçırmak. Bunu yapmak istiyorlar, çünkü onun üzerinden şantaj yapacaklar. Sonra da sıkıp öldürecekler. Araçlarla kaçırma kısmında Rus mafyasının (aslında mafya içindeki gizli servis elemanlarının) desteği olacak.

Bir anda dikkatler buraya çekilecek ama aslında hedef Mevlüt olmayacak.

Onun üzerinden dikkatler dağıtılacak. Hedef Tayyip olacak.

Tayyip’in o anda nerede bulunduğuna bağlı olarak değişiklik gösteren alternatif su-i kast planları var.

Hepsini öğrenemedik ama biri kesin. Tayyip’in Üsküdar’daki konutu…

Tayyip’in Üsküdar’daki konutunun çevresindeki konutlardan birinde gizli işler çevirmişler.

Çoktan böyle bir hazırlık yapılmış. O konuttan Tayyip’in konutunun altına giden bir tünel kazmışlar. Bu tünel, bir bombalı saldırıda kullanılabileceği gibi bir şekilde Tayyip’in konutuna tetikçi sokmaya da imkan sağlıyormuş. Şu anda içeri girebiliyorlar mı yoksa son bir hızlı hamle yapıp içeri girecek hale mi getirebiliyorlar, bilmiyoruz ama konuşulanlardan anlaşılıyor ki içeri girebilecekler.

Aslında Soysuz’a da bir su-i kast yapmak istiyorlar. Lakin Soysuz’un yeraltı dünyası ile bağlantılarının kuvvetli olmasından çekiniyorlar. Bu nedenle, daha zayıf/güçsüz/sıkıntısız bir hedef olarak Mevlüt’ü seçtiler.

Bu kadar sıkışmışlarken bir de kara para gelirlerinin kesilmesi ihtimali onları iyice çıldırttı.

Perinçek yayınlardan sonra adamına talimat verdi. Biri kadın biri erkek olan iki tetikçinin kaçak yollardan yurt dışına kaçırılmasını, kimlikleri belirlendiyse öldürülmelerini söyledi.

“Hiç beklediğim gibi olmadı. Bu iş bizim başımızı belaya sokacak. Ahmaklar. Bu işi kim bozdu, kim dışarıya bilgi sızdırdı. Lanet olsun, şimdi bütün adamları izlemek gerekecek (adamlardan biri belirlense başım belaya girer, hep gözüm üzerlerinde olmalı manasına).” dedi.

Hemen diğer adamların da (bakanlıkta vazifeli olanların) kontrol altında tutulmasını, konuşma ihtimalleri olduğunda ortadan kaldırılmalarını istedi.

Bizim bildiğimiz/tanıdığımız Perinçek, yurt dışına kaçacaktır. Şimdi daha da sıkıştığı için Ankebut Ağına daha da büyük ihanetler edecektir. Gideceği ülkeyi de bu temelden bakarak seçecektir.

A gun toting, scarred Eastern European gangster


Adam da kadın da Rus… İkisi de uzun boylu ve genç görünümlü. Erkek kumral, kadın açık kumral. Sabah uçakla Rusya’dan ya da Amerika’dan Ankara’ya geldiler. Öncelikle bir otele yerleştiler. Turist sevgililer gibi görünüyorlar. Türkçe biliyorlar. Kendileriyle gelmeden önce iletişime geçilmişti. Geldiklerinde iletişim henüz kurulmuyordu, kurulacaktı. Yayınlarımız yapıldıktan ve mevzu açığa çıktıktan sonra otelin çalışanlarından birine bir zarf verildi, o zarfın içindeki kağıt/not tetikçilere gönderilerek “görev iptal” denildi. Acil şekilde otelden çıktılar. Hukuk dışı şekilde İran sınırından geçirilecekler. Oradan da Rusya’ya geçirilecekler. Bu kısımları da hala Perinçek organize ediyor. “Görev iptal” talimatını da Perinçek verdi.

İş bozulmasaydı, otele yerleştikten bir iki saat sonra Perinçek’in adamlarıyla görüşeceklerdi. Bakanlığa nasıl girecekleri, kendilerine hangi personellerin yardımcı olacağı, o personellerle iletişime geçerken hangi şifre cümleyi ya da soruyu söylemeleri gerektiği ve operasyonun bilmeleri gereken bütün kısımları kendilerine anlatılacaktı.

(Not: Bazı detay kısımlarda metafizik teknikler kullandık ama biliriz ki hata payımız çok düşüktür.)

Tüneli, kapalı bir otoparkı olan bir konutun içinde, otoparkın içinden açmaya başlamışlar.


Bu işin en kısa sürede ve tam manasıyla çözülmesini istiyorsan Tayyip, Hakan Fidan’la Doğu Perinçek’in gizli gizli neler çevirdiklerini çözmelisin.

Senin etrafında olan korumalardan birkaçı bile Doğu’nun adamları ve o adamları senin etrafına koyarken Hakan ona çok destek oldu.

Doğu’nun ve Doğu üzerinden gizli Ermeni çetesinin MİT’e nasıl nüfuz ettiklerini, MİT’teki uzantılarını çözmelisin ve dağıtmalısın.

Doğu bu gün bunca yaşanana rağmen etrafına “Ahmaklar. Benimle uğraşabileceklerini mi zan ediyorlar” dedi.

MİT’teki bu kadro sabahtan beri delilleri yok ediyor, karartıyor, ipuçlarını siliyor ve önünüzü kesmeye çabalıyor.

Üstelik siz hala kendinizin korunması hususunda bile bunlara güveniyorsunuz.

Trump’ın gizli servis gücüyle paslaş Tayyip! MİT’i tam manasıyla eline alana kadar kimseye güvenme. O güruhu ordu içinde de temizlemelisin. Soysuz’un kabiliyetlerini, duruşunu ve yeraltı dünyasındaki bağlantılarını değerlendir. Bu işi kendi yöntemleriyle sıkıntısız ve hızlı şekilde çözmesi için Soysuz’a fırsatlar ver ve onun yanında dik dur. Yaşanmakta olanları malum adamların üzerinden fısıltı gazetesiyle biraz yazdır, duyur. Basın/medya gücünü de kullan ve yavaş yavaş ortamı hazırladıktan sonra gerekli kişilere yargı kartıyla da gerekli müdahaleleri yaptır. Bu iç fitneleri çözmeden Rusya ve Çin’le mücadele edemezsin. Elini hiçbir yere atamazsın.

Trumpla son bir daha görüş ve beraberce şu eksik aksak kalan hususları hızlı bir şekilde tamamlayın, sonra biz sizin önünüzü çok büyük bir hızla açacağız.

Mahallede çok sayıda farklı rütbeli/makamlı/sıfatlı ve farklı kaynaklı kimselerin dolaştığını görüyoruz. Bizden yana olanlar da var, olmayanlar da var. Buralar karışıklık kaldırmaz. Hiç tekin yerler değil, fazla dolaşılmasın. Kimsenin ayağına çelme takmakla uğraşmak istemiyoruz.

Buraya gelenin küçük bir orduyla gelmesi gerekiyor. Bizim herhangi bir ek korumaya da ihtiyacımız yok, iyi niyetliler için endişeye mahal yok.

Müthişti Tayyip! Çok güzel konuştun….

Sakın anlaşma o Putin’le… Kısa zaman sonra sana yalvar yakar olacağına emin olabilirsin.

Vakit kaybetmeden elindeki kartları doğru oyna. Şu anda dünyadaki hiçbir liderin elinde senin elindeki kartlardan yok.

Putin gelirse ki biraz zor gelir, sen de onu kapıda dakikalarca beklet.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın