Duydunuz mu?

Rusya’da siyasetin seviyesi Türkiye’den de beter. Rusya’nın idarecileri şu anda öyle tavırlar sergiliyor ve sergiletiyorlar ki AKPKK ve A HABER bile hatta meşhur troller bile yanlarında çok seviyeli kalırlar. Bazı Rus basın kuruluşlarında “Rusya, Türkiye’nin Kazakistan’ı Büyük Turan listesine dahil etme planlarını bir haftada yok etti.” şeklinde, kahkaha attıran başlıklar bile atılıyor. Bu başlıkları atanlar ve attıranlar, önümüzdeki birkaç hafta içinde başlarına neler geleceğini ve şu anda günü kurtarmak için yaptıkları bu hamlelerin de ters tepeceğini, o gün geldiğinde daha da büyük çuvallayacaklarını hiç mi düşünmezler…

Seviyesi bu kadar düşmüş kişilere laf anlatmayı deneyecek değilim. Onlar kendi çaplarında ve şartlarında dönsünler ama bizim hala yapacağımız çok işler, yıkacağımız çok cepheler var. Rehavete kapılmadan, hız kesmeden ve daha da hızlanarak mücadelemize devam edeceğiz.

Türk dünyasında, aldığı talimatlar icabı haber yapanlar ve Türkiye’nin Türk devletlerine acilen askeri güç göndermesi gerektiğini ifade edenler var. Evet, baştan da yazdım ki Türkiye bu istenileni yapacak ama şu anda zamanlaması doğru değil. Şartlar buna uygun değil. Acele edilmeyecek. Öncelikle Türkiye dahil olmak üzere bütün Türk dünyasındaki Ankebut Ağı mensupları, başta da mason tarikatı mensupları oyundan düşürülecekler. Hiç değilse, en tepe kadrolar temizlenmeden Türkiye’nin Türk devletlerine askeri güç göndermesi fayda değil, zarar verecek. Zira son günlerde bütün millet gördü, anladı ki Türkiye’yi Tokayev, Nazarbayev, Putin, Lavrov, Peskov, Zaharova, Şoygu, Paşinyan, Aliyev kadar azılı İslam ve Türk düşmanı olan şahıslar idare ediyorlar ve TBMM bile tıka basa bunlarla dolu. Bunlar resmen Türkiye’nin idaresini ellerinde tuttuktan sonra, Türk ordusunun, gönderildiği yerlerde Ankebut Ağının menfaatine olacak şekilde yönlendirilmeyeceğini kim garanti edebilir. Ordumuzun, gönderildiği yerlerde kara para işlerinde vazifelendirilmeyeceğini kim garanti edebilir. Gidecekleri yerlerde, hürriyet mücadelesi veren halkın karşısına geçirilmeyeceğini, ihanet halindeki iktidarları muhafaza etmekle vazifelendirilmeyeceğini ya da devrilen hainlerin yerine başka hainlerin iktidara getirilmesi sürecinde vazifelendirilmeyeceklerini kim garanti edebilir. İşte, Rus ayısının bile bir hafta geçmeden çıkmak, kaçmak zorunda kaldığı bir Kazakistan var. Tokayev orada yalnız kalıyor. Onu da orada tutmayacak ve Kazak halkının istediği gibi bir rejim kurmasını sağlayacağız. Genel Kurmay Başkanından tutun da aşağı doğru yüzlerce önemli rütbeli kişisi gizli Yahudi, gizli Ermeni, gizli Hristiyan, gizli Mason olan Türk ordusu bu şartlarda Kazakistan’a resmen ve bunların emir komutası altında gönderilse, Ankebut Ağının taleplerinden başka bir şeyi mi yapacaklar?

Bu nedenle, Ankebut Ağının tepe isimlerinin emirleriyle ve Türk devletlerinin başındaki hainlerin müdahaleleriyle kamuoyu oluşturmaya çalışan basın ve yayın organlarından tutalım da etkili ve yetkili kişilere kadar hiç kimsenin oyununa gelmeyeceğiz. Hedefimiz, mümkün olabilen en kısa süre içinde Türk dünyasının yardımına ordumuzla, istihbarat birimlerimizle, her türlü teknik eğitimli kadrolarımızla “resmen” de koşmak olacak. Ve en kısa zamanda bir Turan ordusu kurmak olacak. Bunun için öncelikle Türkiye dahil olmak üzere bütün Türk dünyasındaki siyasi, askeri ve adli yetkili hainleri ve hain iktidarları oyundan düşürmek şart.

Şu anlarda, Türk devletlerine resmen de asker göndermeden o halkların mücadelelerine destek verebiliyoruz, verebileceğiz. Birkaç gün içinde bile neler yapabildiğimiz dünyanın gözleri önünde… Zaten en açık şekliyle yazdım ki çok kısacık süre içinde Türkiye’nin idaresini resmen de elimize alacağız. Artık danışıklı dövüşen muhalefeti, bütün partileri ve mensuplarıyla birlikte aynı keyfe koyup AKPKK ile birlikte devirip cezalandıracağız. Bu nedenlerle, asker göndermekte çok acele etmeyecek, oyunlara da gelmeyeceğiz.

Bu gibi planları kuranlar, bütün dünya görüyor ki Azerbaycan üzerinden de sinsi planlar kuruyorlar. Aliyev’e birden bir hal oldu. Çünkü Ankebut Ağının tepe isimleri tarafından yapılan planlar gereği, Aliyev’e ve onunla paslaşması kararlaştırılan başka liderlere gerekli talimatlar verildi. Bu kısımda da danışıklı dövüşler sergileniyor ve sinsi planlar icra edilmek isteniyor. Bu gibi sinsi ve haince planlara da izin vermeyeceğiz, oyunlara da gelmeyeceğiz.

Türk dünyasına kurulan bu tuzaklarda Katar ve BAE gibi kara para devletçikleri de yine aktif olarak kullanılıyorlar. Kısa süre içerisinde bunlara da bütün dünyanın açıkça gördüğü Türk şamarları vuracağız. Çoktan hak ettiler…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın