Hala aynı hallerdeler…


Son günlerdeki metafizik çatışmalarda o kadar büyük kaybettiler ki birkaç cümle ile anlatabilmek mümkün değil…
Ben sizlere baştan söylemiştim. Ne oldu? Yine haklı çıkmadım mı? Sizlere kıymet verdikleri yok. Umurlarında bile değilsiniz. Kaçınız öldü, hani intikamı? Yine metafizik, yine metafizik… Yapabildikleri tek şey metafizik saldırı ve o da işimize geliyor, daha da büyük kayıplar verdiriyoruz. Bu arada, panik haliyle başka ülkelere kaçanlarınız var ya, onların hallerini de takip ediyor musunuz?

“Korona” ve “kalp krizi” çok dikkat çekmeye başladı. Bundan sonra başka şeyler de söyleyin. “Banyoda sabuna bastı” deyin, “İntihar etti” deyin, deyin bir şeyler, artık ne diyebilecekseniz…

Bu da Antalya’dan….
Ayakları ve kuyruğu kesilerek bir yere atılmış ve ölmüş bir kedi…

Ayakları kesilen kedi-köpek vakaları yaşanmaya devam ediyor. Çünkü Türkiye’nin dört bir yanındaki gizli Yahudiler, Satanistler, Masonlar, gizli Ermeniler, gizli Ezidiler, gizli Süryaniler, Ortodokslar, Katolikler ve daha kimler kimler, metafizik çatışmalara dahil oluyorlar. Bu zavallı hayvanların patilerini, kuyruklarını da büyüler yapmakta kullanıyorlar.

Bundan daha vahimi ise kaçırılan çocukların ve yetişkin insanların da Türkiye sınırları içinde yapılan büyü-satanist ayinlerinde kurban edilmeleri. Her gün onlarca, bazı günler ise yüzlerce insan büyü ayinlerinde öldürülüyor ve eğer gerçekten isterlerse istihbarat ve emniyet teşkilatlarımız, insanlıktan çıkmış bu sadist iki ayaklı acayip mahlukların kimliklerini, bağlantılarını, ağlarını, gizli mekanlarını, yurt dışı bağlantılarını tespit edebilir ve engelleyebilir, çökertebilir.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın