Satılıyorlar, neler döndüğünü anlayamıyorlar

Ankebut Ağının 7’li konseyinin (Şeytan’ın Konseyi) hali çok karışık. Konseyin mensupları arasında biyonik robotla yerine geçilmiş üyeler de var. Bunu yıllar önce de yazmıştım.

Bu konseyin son zamanlarda Rusya ve Çin yanlısı hamleler yapmasının sebebi de Ankebut Ağını yönetemez hale gelmesinin ve sürekli karar çatışması yaşamasının sebebi de hatta ABD’nin başına inatla Biden’ın getirilmesinin sebebi de ABD’nin bir işe yaramaz hale düşürülmesinin sebebi de bu robotlar. Çünkü bu biyonik robotların içinde Yeşillere çalışan uzaylılar var. Şu anda Rusya’nın da Çin’in de idari kadroları, hükumetleri Yeşillerin biyonik robotlarıyla dolu… Şi’nin içinde bir yeşil var. Putin’in içinde de şu anda bir Yeşil var.

Son dakikada yetişerek müdahale etmeseydim, Ankebut Ağına ihanet eden bu biyonik robotlar yani Yeşiller, Ukrayna’yı Rusya’nın kucağına atacaklardı. Üstelik ben Rusya’yı bu kadar köşeye sıkıştırmışken ve Rusya zor duruma düşmüşken bunu yapacaklardı. Hala Ankebut Ağına bağlı olan Yahudiler/Masonlar bilsinler ki ben kendilerine dost değilim ama hep doğruyu söylerim. Büyük ihanetlerin içindeler, çok ama çok büyük tehlike içindeler. Her an her yerde ihanete uğrayabilirler. Bir an önce oynanan oyunları görüp kendilerine gelmeliler. Bu Yeşillerin bu konsey üzerinden ABD’yi daha da bitirmesine izin vermemeliler. İçlerinde yeşil uzaylılar bulunan Biden’ı ve Kamala’yı oyundan düşürmeliler.

Rusya’da, Çin’de, ABD’de iktidarda Yeşiller var. CIA’da, NATO’da, BM’de, AB’de hep farklı kanatlar var ve buralarda da hep Yeşillerin ağırlığı var.

Şu anda en sıkıntılı olan şey ise Şeytan’ın Konseyinde çok sayıda Yeşil olması. Dünyada son zamanlarda yaşanan acayip ve herkesin yorumlayamadığı gelişmelerin ana sebebi bu Yeşillerin, Yeşil olmayan üyelerle çatışması ve bir de benimle çatışması…

İşte asıl mesele bu…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın