Neler olduğunu bilenler var, bilmeyenler var. Ben buradan bir kısmını anlatayım. Dibe vurmuş, laçkalaşmış haldeki Ankebut Ağı benimle bir iletişim kurabilmek ve anlaşabilmek için günlerce çırpındı durdu.

Aylar önce de bunlarla ortak menfaatlerde yol almak istemiş ve şans vermiştim. Hep oyun kurmuşlardı. Nihayet “Kabine değişecek/değişmeli” mesajları vermemden sonra Tayyip çıldırdı, o bilinen çıkışını sergiledi ve sonra her şey bozuldu. Geçenlerde bir ufacık anlaşma ışığı gördüklerinde hemen, düşünmeden bunu bir daha denediler. Üst üste pek çok hamle yaptılar. Geçenki seferde derslerini aldıklarını bildiğimden, daha da fena hallere düştüklerini, iyice güç kaybettiklerini bildiğimden bu defa ciddi duracaklarını, oyun kurmayacaklarını düşündüm. İhtiyatlı yaklaşarak onlara yol verdim. İlerlediler, pek çok sıkıntılı mesele lehlerine dönmeye, çözülmeye başladı. Anında Türkiye ve dünya meselelerinde yukarı doğru ivme kazandılar. O çaresizlik ve köşeye sıkışmışlık hallerini ise hemen unutup yine şımardılar/şeytanlaştılar.

Baktım yine oyun kuruyorlardı. Birkaç kere ikaz ettim ama ayar almadılar. İkinci defa bu mücadele neticesiz kalmış oldu. Bizi ayakta uyuttuklarını zan ediyorlarken birden her şeyi kesip attım. İnanamadılar, iç tartışmalar/çatışmalar yaşadılar, çok sarsıldılar. NATO bile yukarı doğru ivmesini bir anda tersine çevirdi. Ukrayna meselesi de dara düştü. Her meselede, her yerde aniden çöktüler. Birkaç gündür her konuda rezil olmaya devam ediyorlar.

Son günlerde ise kelimenin tam manasıyla yalvardılar. “Bizler baronlarız. En üst efendileriz. Biz izin vermeden bu dünyada hiçbir şey olmaz. Bu güne kadar Ankebut Ağı’nın görünen yüzüyle, ayak takımı ile mücadele ettin. Şimdi meseleye biz el atıyoruz. Bir şansımız daha yok mu? Anlaşamaz mıyız? Senin hassasiyetlerini biliyoruz ve saygı göstereceğiz? Senin zekanı, stratejini, gücünü takdir ediyoruz ve yanımızda görmek istiyoruz. Cemaatinin başına geçmenden de rahatsızlık duymuyoruz. Gel bizimle ol. İstersen seni aramıza bile alabiliriz. Bu güne kadar aramızda hiç gerçek Müslüman bulunmadı ama sen ilk olabilirsin. mealinde cümlelerle birkaç gün yalvardılar.

Onlara önce gerçekte ne kadar aciz ve tamamen bitmek üzere bir halde olduklarını anlattım. Hemen “Senin yüzünden oldu bütün bunlar” dediler. “Evet, benim yüzümden oldu. Düşmanımsınız, çatıştık ve siz kaybettiniz. Şimdi ise düşman kalarak bir süre ortak menfaatlerde buluşabiliriz. Lakin benim hassasiyetlerim ve bazı şartlarım var.” dedim. İstemeye istemeye ve çok da ümitli olmadan bir şans daha verdim. Gayet makul olan şartlarımı söyledim ve bazı taleplerde bulundum. Günlerdir yine oyaladılar ve oyunlar kurdular. Bu süre zarfında iki gruba bölünüp kendi aralarında da çatıştılar. Bizimle anlaşmak isteyenlere A takımı, istemeyenlere B takımı dedik. A takımı, B takımı karşısında zorlanınca onlara metafizik destek dahi verdik. İstedikleri süreyi de verdik. Süre dolduğunda hiçbir mazeretleri olmasın istedik. İçlerinde gerçekten bizimle anlaşmak ve kurallarımızı kabul ederek dünyayı beraber şekillendirmek isteyen üst isimleri de oldu ve hala bu kanaatteler. Lakin bütüne bakılınca yine şeytanlık ve sinsilik yaptılar. Sanki hala anlaşmak istiyorlarmış ve istediğim şartları ayarlıyorlarmış gibi görünerek oyalarlarken ben icap eden karşılığı verdim. “Böyle yapacağınıza çok yüksek ihtimal veriyordum başından beri… Yine şaşırtmadınız” dedim ve kesip attım. Bunu yaparken de bundan sonra izleyebileceğim birkaç yolu onlara anlattım. Sadece susup kaldılar.

Haklı olarak çok öfkeliyim ve bütün dünyanın onların üzerinden geçmesine izin de destek de vereceğim. Benimle çatışan bir halleri olmadıktan sonra, Yeşiller, Çinliler, Ruslar, İranlılar ya da herhangi bir taraf bunları ezip geçerken işlerini bozmayacağım. Hatta önlerini açacağım. Hatta icabı halinde o taraflara destekler vereceğim.

Cihan da yıkılsa ben hassasiyetlerimden taviz vermeyeceğim. Bir dakika bile maksadım/hedefim dünyalık olmadı. Para, şöhret, alkış, itibar, kadın, makam, rütbe olmadı, olmayacak. Ben bunların değil davamın mücadelesini veriyorum. Bunların peşinde olsaydım şimdiye binlerce kere sahip olmuştum.

Ben kara sevda olduğum kişinin bile peşinde koşmadım. Hiç ama hiç koşmadım. Baktım olmuyor, dinim, duruşum, ahlakım, şartlarım onların kabullenemeyeceği şeyler… Baktım Müslümana kız verecek kişiler değiller, bedeli ne olursa olsun sildim geçtim. “Yapamaz, bu işin tabiatı belli. Gelip bu kapıya kul olacak, göreceksiniz. Tarih boyunca bu hep böyle oldu.” dediler, üstüne üstüne ezdim geçtim, yaptım, sildim. Ben bu günlere çok akıl almaz imtihanlarla hazırlanarak getirildim.

Çok sayıda ülke lideriyle ve lider olmasa da çok sayıda ülkeden tesirli siyasetçiler ve kanaat önderleri ile irtibatım devam ediyor. Her geçen gün de bunların sayıları artıyor. Dünyayı yeniden ve olması gerektiği gibi şekillendirirken yanımda olmaya devam edecek çok sayıda güç unsuru var. Şartları doğru okuyorum. Gücümün farkındayım ve henüz çok azını kullandım/kullanıyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya – www.mfs.tv


I do not play games, I am serious

There are those who know what is happening, there are those who do not. Let me explain some of it here. The Cobweb Cult, which has hit the bottom, slacked, has been struggling for days in order to communicate and get along with me.

Months ago, I wanted to move forward in common interests with them and gave them a chance. They always set up games. Finally, after I gave the “Cabinet will change / must change” messages, Tayyip went crazy, he gave his usual reaction, and then everything spoilt. They tried it again when recently seeing a tiny deal light. They made many moves in a row.

Since I knew that they had taken their lessons last time, that they were getting worse and losing power, I thought that this time they would stand seriously and not play games. I approached cautiously and gave way to them. They advanced, many troubled issues not only began to look up but also was to be resolved in their favor. They have instantly gained upward momentum on Turkey and world affairs. They have immediately forgotten their desperation and cornered state and became spoiled / demonized again.

I saw they were playing games again. I warned a few times but they didn’t see reason. For the second time, this struggle was unsuccessful.
Thinking of lead us down the garden path, I suddenly cut everything off.

They couldn’t believe it, they had internal quarrels / conflicts, they were very shocked. Even NATO suddenly reversed its upward momentum. The Ukrainian issue also got into a bind. They collapsed suddenly, everywhere, at every point. For a few days they have continued to be disgraced about everything.

Recently, they literally begged. “We are barons. We are the highest masters. Nothing happens in this world without we allow it. You have struggled with the visible face of the Cobweb Cult, the underdog so far. We are now taking the issue. Don’t we have another chance? Can’t we get along? We know your sensitivities and will we respect them? We appreciate your intelligence, strategy, strength and want to see it with us. We do not mind if you take over your community. Come be with us. If you want, we can even take you among us. Until now, no genuine Muslims have been found among us, but you can be the first. They begged for a few days with the following sentences.

I first told them how helpless and about to end they really were. They immediately said, “All this happened because of you.” I said, “Yes, it was because of me. You are my enemy, we had clashed and you lost. Now, by remaining enemies, we can meet in common interests for a while. However, I have sensitivities and some conditions. “

I reluctantly gave them another chance ,and not being too hopeful. I told my very reasonable terms and made some requests. They kept me busy and set up games for days. During this time, they split into two groups and clashed with each other.

We called team A to those who wanted to agree with us, and team B to those who did not. When Team A struggled against Team B, we even gave them metaphysical support. We also gave the time they wanted. We wanted them to have no excuses when the time was up.

There were also top names among them who really wanted to agree with us, accept our rules, and shape the world together, and they still share this thought. However, looking at the whole, they were again devilish and insidious. While they were distracting by looking as if they still wanted to agree and set the terms I wanted, I gave the necessary response.

I said, “I had a very high probability that you would do this … from the beginning … You didn’t make me surprised again,” I said and cut it out. While doing this, I explained a few ways that I can follow from now on. They just remained silent.

I am rightfully very angry and I will support and let the whole world pass over them. Unless they are in conflict with me, I will not spoil their business while the Greens, the Chinese, the Russians, the Iranians, or any other side crushes them. I will even make way for them. I will even support those sides if necessary.

If the world collapses, I will not compromise my sensitivities. Even for a minute, my goal / goal was not worldly. There was no money, fame, applause, reputation, women, rank, rank, it will not. I am fighting my cause, not these. If I were after these, I would have it thousands of times by now.

I did not even chase after the person I was in love with. I never ever go after her. I pondered on my religion, my stance, my morals, my conditions are things that they cannot accept. I saw that they are not the ones who will give their girls to a Muslim, I wrote them off regardless of the cost. “He can’t, the nature of this job is obvious. You will come and be a servant to this door, you will see. This has always been the case throughout history. “They said. I trample it, I did it, I write it off. I have been brought to these days by passing incredible exams.

I keep in touch with many country leaders and influential politicians and opinion leaders from many countries, even if they are not leaders. Their numbers are increasing day by day. There are many elements of power that will continue to be beside me as I reshape the world as it should be. I am reading the terms correctly. I am aware of my strength and have used / am using very few of them yet.