Soyunun bir kolu Yahudi bir kolu Ermeni olan Doğu Perinçek, bir Ermeni olan Lavrov’la paslaşıyor.

Putin sinsice talimatları çoğu zaman Lavrov’a veriyor ve Lavrov da Doğu’ya talimatlar gönderiyor.

Benim dosyalarımı/davalarımı oynaması ve benim tekrar içeri alınmam Perinçek’ten de istendi. İşin içinde gizli Ermeni Abdullah Gül ve bir bütün olarak gizli Ermeni cemaati de var.

Hesaplarına göre ben içeri alınınca hemen sert bir şekilde hukuk mücadelesi verecek ve bu defa AKPKK aleyhinde somut deliller paylaşacaktım. Bu vesileyle AKPKK ve Ankebut Ağı çok büyük darbeler alacaktı ve meydan karışacaktı. Bu şekilde hem AKPKK’nin ve hem bir bütün olarak Ankebut Ağının gücü azalacaktı. Rusya ve Çin’in üzerlerine doğru sert esen şu rüzgar da dinecek, bu şekilde Rusya ve Çin de bir süre için bile olsa nefes alacaklardı. Hatlar iyice gerildiğinde bir şekilde beni de içeriden çıkmadan öldürteceklerdi.

Yeni planlar da yaptılar.

Suriye’deki askerlerimizi çok kötü bir pusuya düşürecekler ve çok yüksek sayıda şehidimiz olacak.

Sonra bunu iç siyasette kullanarak AKPKK’yi büyük bir baskı altına alacaklar. Kısa bir süre için bile olsa nefeslenmek ve biraz rahatlamak için her şeyi yapabilecek hale düştüler.

Ölmüş işte o pislik herif, daha neyi zorluyorsunuz?

Beyin kalmamış, tamamen yanmış, kavrulmuş. Asla eski haline gelemez. Makinede aylarca tutsanız ve gizleseniz bile, o gün gelip “öldü” dediğinizde de bizim çarptığımızı herkes bilecek, anlayacak. Bırakın bu boş işleri…

Hemen çarpmıyoruz da mühlet veriyoruz diye kendinizi ve adamlarınızı bir nane zan ediyorsunuz, sonra dökülüp yıkılıp duruyorsunuz ve kabullenemiyorsunuz.

Bir de kendinizi, adamlarınızı, metafizikçilerinizi çok büyütüyorsunuz. Bu şoku bu nedenle de yaşıyorsunuz. Yaşananı kabullenemiyorsunuz. Aşın bunları artık. İstesek hepinizi bir gecede çarpar ve sabaha birinizi çıkartmayız. Lakin bizim dini kurallarımız var. “İmtihan dünyası” denilen şeyi bozamayız. Kötülere mühlet verilecek, o kötüler ya hidayet bulup tevbe edip dönecekler ya da iyilerin imtihanı olacaklar. Bu, böyle…

Sallanıyorlar, yıkılıyorlar

Çin, 450’den fazla büyücüyü koca bir mekanda toplamış. Hepsine aynı anda büyüler yaptırıyor, beni ve ekibimi hedef alıyorlar.

Sallanıp yıkılmaya başladılar. Birazdan üzerlerinden buldozer misali geçeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın