Tayyip hala oyun oynuyor. Canı üzerinden bir oyun oynuyor. Bu millet her an patlayabilir ve devasa bir halk hareketi görülebilir, Tayyip Romanya’nın diktatörü Çavuşesku’nun benzeri bir ölümle ölebilir ama hala yangınları söndürüyormuş numarası oynuyor, oynatıyor. Sözde Türk basın ve medyasıyla koordineli şekilde, mason teşkilatıyla koordineli şekilde, devlet çok gecikmeli de olsa gayrete gelmiş numarası oynatıyor. Hala işleri nasıl ağırdan alacaklarını ve daha çok yerin yanmasına nasıl meydan vereceklerini dert ediniyorlar. Çünkü ipini Rusyaya, Çine, masonlara kaptırmış bu it, nereye çekerlerse o yöne hareket etmek zorunda kalıyor.

Kendi tercihi… İnceldiği yerden kopar. Tercihlerinin sonu nereye çıkıyorsa, çıksın. Ordu ve emniyet teşkilatı içinde bile öfke sel gibi… İnsanların tamamı neler döndüğünü şüphesiz şekilde anladılar.

Muğla’da ormanda bulunan torpiller bile oynadıkları oyunun bir parçası. Onları ormana, Soysuz’un kontrol edebildiği terör örgütü mensupları ve mafya mensupları atıyorlar. Rusya ve Çinin, daha çok uydudan lazer silahlarıyla ormanlarımızı yaktığı gerçeği herkesçe kabul görüyorken, kabullenişleri böyle zorlamalarla ve oyunlarla yönlendirmek istiyorlar. Vatan yanıyor, millet yanıyor, tam kadro halinde hala Rusya, Çin ve diğer birkaç ülkenin menfaatleri için çırpınıyorlar. Ankebut Ağının malum sosyal ağları ve video platformları da milletimizin paylaşımlarını sansürleyerek, bu hainleri iktidarda tutmaya çabalıyor. Türkiye’nin daha fazla yanmasını sağlamaya çabalıyor.

Lanet olası, kahrolası hainler…

Mehmet Fahri Sertkaya