Ankebut Ağının AKPKK projesi gerçekleştirilirken belli başlı “seçilmiş” kişileri Tayyip’in sağına soluna yerleştirdiler, kim değişirse değişsin, onlar değişmedi. Birkaçı çok açık verince, istemeye istemeye oyundan alındı. Diğerleri hala yerlerindeler.

Onlardan biri de baştan beri CIA’ya hizmet eden, ne büyük bir hain ve kara paracı olduğunu sahadaki herkesin bildiği Ömer Çelik değil mi?

Bu paylaşımda “millete hizmet” mi demiş, çıkıp sahadaki herkese ahlak dersi vermeye mi çalışmış, ayıp/günah bir şeylerden mi bahsetmiş yoksa paylaşım yapılırken teknik bir hata mı olmuş, hesabı başka birinin eline mi geçmiş, neler dönmüş böyle…

Bilmeyen de Ömer Çelik’i ak sütten çıkmış ak kaşık zan eder.

Bu kadar da pervasızlık olmaz, insanın morali bozuluyor. Ahlak öğretmek, devleti müdafaa etmek, tartışmalı bir meselenin adaletli tavrını sergilemek Ömer Çelik gibilere mi kaldı. Son derece ayıp… Her görüşten, her inançtan olan koca millet, hep bir ağızdan aynı şeyi söylerken hatta haykırırken “AKPKK karşıtlığında” ortak bir temel/payda mı bulmuşlar ve “Ahlak, sınır, kural tanımayacağız, her türlü yalan ve iftira serbest olacak” diye mi anlaşmışlar? Yoksa Ömer Çelik gibi kapkara olduğu halde bembeyaz gözükmeye çalışan utanmaz herifler, bu milletin öfkesini patlatmayı mı deniyorlar.

Çok oldular. Gerçekten çok haddi aştılar. Kapatsınlar o çenelerini, 80 küsur milyonun tamamı ahmak da ahlaksız da sınır/kural tanımaz kişiler de değil. Maskeler çoktan indi, maskelilerin oyundan inme vakti, böyle ahmaklıkları yüzünden hızlanıyor.

Çok yakın zamanda, devlet/millet görevlisine saygıda hiç kusur etmemiş bu milletin fertlerinin “Kes sesini pislik herif, hain herif! İnsan değil misiniz siz, ne biçim şeysiniz. Şeytanlaşmışsınız. Bizi çıldırtmak için mi böyle yapıyorsunuz” diye her yerde Ömer gibilere tepki göstermeye başlayacağını öngörebiliyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya