Hala Türkiye’yi karıştırmak istiyorlar ve onlardan önce biz karıştırabiliriz

Hala Türkiye’yi karıştırmak istiyorlar ve onlardan önce biz karıştırabiliriz

Çok acımasız, çok kanlı ve çok haince planları var. Soysuz ve onu oynatan milletler arası suç teşkilatı, Türkiye’yi hala karıştırmak istiyor. Türkiye’de çok büyük terör hadiseleri ve bombalı/kanlı olaylar yaşanmasını istiyorlar. Bu terör saldırılarını kontrollerindeki terör gruplarına kendileri yaptıracaklar. Peşi sıra pek çok ilde kalabalıkların sokaklara inmesini de sağlayacaklar. Vaziyete bakıp gerekirse Türk – kürt, Türkiyeli – Suriyeli, Sünni – Alevi çatışmaları da çıkartmak isteyecekler. Ülkeyi bir anda epeyi karıştıracaklar.

Daha çok karışıyorken, çok yerinde müdahaleler yapmış ve olayların hepsini bastırıp teröristlere haddini bildirip kontrolü sağlamış kahramanı oynayacaklar. En çok da Soysuz bu görüntüyü verecek. Asıl kısma ise bundan sonra geçecekler. Tayyip’in çok yaşlandığını, çok hastalıklarının olduğunu ve artık sorumluluklarını yerine getiremediğini, bu nedenle ülkede çok ciddi sorunların yaşanabildiğini, artık Türkiye’nin idaresini bırakması gerektiğini konuşacaklar. Kontrollerinde olan sözde gazeteciler ve medya personelleriyle, soysal medya trolleri ve bot hesapları üzerinden de büyük bir kamuoyu oluşturmak isteyecekler. Olabildiğince kısa sürede ve ani şekilde, bir oldu bitti ile Tayyip’i devirmek isteyecekler.

Sonrasında ise Rusya, Çin, Biden çetesiyle ortak hareket ederek onların namına Türkiye’nin idaresini ele almak isteyen bu Soysuz’u ülkenin başına geçirecekler. Hem de bu güne kadar da halk tarafından aslında sevilmediği, itibar görmediği, türlü sahtekarlıklarla aksi yönde haberler, yayınlar ve paylaşımlar yapılarak el üstünde tutulmaya çalışıldığı ve bu günlerde ise herkesin nefret ettiği ve bakanlıktan derhal alınıp yargılanmasını istediği bu Soysuz’u Cumhurbaşkanı yapmaya oynayacaklar. Akıl alır gibi değil ama planları gerçekten de böyle…

Bir planları da yeni bir darbe tiyatrosu üzerine kurulu… Sözde bir darbe teşebbüsü yaşanacak, bazı idareci kişilerle birlikte Tayyip’ten de haber alınamayacak. Bu zor zamanda Soysuz kahramanca müdahaleler yapıp darbeyi bastırmış kişi rolünü oynayacak. Sonra çıkıp pek çok idareci gibi Tayyip’in akıbetinin de henüz bilinemediğini ve ülkede otorite boşluğu olmadığını, her şeyi kontrol edeceğini açıklayacak. Fiilen ülkenin iplerini eline almış olacak.

Hemen şimdi bir kaç delil paylaşsam bu Soysuz herifin hakkında, cumhurbaşkanı olmasını geçtim, sokağa bile çıkamaz ve onu her gören TC vatandaşı gördüğü yerde insanlık namına sıkar, indirir. Öyle olmasa bile devamında savcılar da delilleri görmezden gelemezler. Hatta büyük ihtimalle insanlar sokaklara dökülüp “Bu adam ne imiş böyle, asın şunu” diye eylemler yaparlar. Tempo tutarlar.

O kısımda da savcılar hala vazifelerini yapmazlarsa, yine sorun olmaz. Biz de karşı grup olarak sokaklara hem de çok kalabalık şekilde ineriz. Sonrası bizim mesuliyetimiz değil, ezer geçeriz. Çünkü söz konusu olan, vatan…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın