Hala anlamadın mı Sedat Peker?

Hala anlamadın mı Sedat Peker?

Ben seni de en açık şekilde ikaz etttim. Seni de oynatıyorlar, seni de kullanıyorlar. İşleri bitince seni de harcıyacaklar. Paket olup cezaevine konacaksın. Orada da sağ bırakırlar mı bilmem. Oyun kurduğunuzu zan ediyorsun, o bağlantılı olduğun kişilere güveniyorsun. Hal bu ki sen şu anda kullanılan piyonlardan biri oluyorsun.

Bundan daha açık şeklini de buradan yazamam. Artık karar senin. Piyon olma ya da canın cehenneme…

Sonunu iyi bağlamak çok zor ama izleyip görelim

Tayyip!

Kırk yıldır yanında olan arkadaşlarına bile nasıl oyunlar oynadığını, ne dolaplar çevirdiğini, kimleri kimlere kattığını, kimleri arkaladığını, kimleri susturduğunu ve kimleri konuşturduğunu hep biliyorum. Gerçi sahada aklı başında ve tecrübeli olan herkes de son birkaç gündür anladı. AA muhabirinin, meslekteki onuncu senesinde ilk ve son defa gerçek bir gazeteci gibi davranması da çok dikkat çekici oldu, çok kimseyi uyandırdı ama mükemmel işleyen plan da yoktur be Tayyip…

Şu ana kadar yaşananlardan çok rahatsız da değilim. Yiyin birbirinizi, bence iyi bir oyun değilse de bu senin oyunun… Şimdilik çoğunlukla izlemeyi tercih ediyorum. Bu oyunların içine beni, teşkilatımı, cemaatimi, vatanseverler cephesini de çekmediğin sürece sorun çıkacağını sanmıyorum.

Oyna bakalım, sonunu hep beraber görelim

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın