Bilmeniz gereken mühim bilgiler var.

Gelişmeleri doğru okumak ve doğru/isabetli kararlar almak için bilmeniz gereken mühim bilgiler var.

  • Mehmet Haberal suretindeki biyonik robotun içindeki yeşil uzaylı, Putin’e talimatlar veriyor. Çünkü Putin’in içindeki yeşil uzaylının amiri o…
  • Haberal suretindeki biyonik robotun içindeki yeşil uzaylı çok fena hallere geldi ve değiştirildi. Bu yeni gelen yeşil kişi de yine Putin’in içindeki yeşil kişinin amiri konumunda.
  • Putin de Haberal da ne yapacaklarını bilmez hallerdeler. Çok fena köşeye sıkıştılar.
  • Türkiye’deki gizli Ermenilerden de çok şeyler beklediler ama umduklarını bulamadılar. Bu da onları çok sıktı.
    Çok ama çok kritik karar değişikliklerine sebep olacak ve dengeleri oynatacak mühim bir bilgi de şu:

1945’ten bu yana bu dünyada nükleer savaşlar yaşanmadı. Buna uzaylılar sebep oldular. Yüzlerce farklı uzaylı insan türünün dünyamızla alakası var. Bunların arasında müslüman türler de var ve bu güne kadar bir daha nükleer bombalar kullanılmasına Müslüman türler izin vermediler. Hala izin vermiyorlar. 3. dünya savaşı süreci diyeceğimiz şu süreçte de izin vermeyecekler.

Bu hususlarda dünya basınına ve medyasına yansımış çok sarsıcı bilgiler dahi var. Çok seneler önce bunları derleyip paylaşmıştım. Amerikalı ve İngiliz emekli subaylar, ağız birliği yaparak “Nükleer bombalarımızı uçan daireler tesirsiz hale getiriyorlar.” demişlerdi. Milletler arası toplantılar ve sonrasında basın açıklamaları da yapmışlardı. Çok yüksek sayıdaki bu emekli askerler, kimliklerini de gizlemediler, gizlemiyorlar. Hatta NASA astronotları arasından bile bu sarsıcı gerçeği itiraf edenler olmuştu.

Rusya’nın veya Çin’in nükleer bombaları veya başka devletlerin nükleer bombaları, bu 3. dünya savaşı süreci boyunca kimse için caydırıcı bir güç değil.ilmeniz gereken mühim bilgiler var.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın