Kafasını giyotinle kesen Budist keşişin gerçek hikayesi…

Kafasını giyotinle kesen budist keşişin gerçek hikayesi

Beş yıldan fazla süredir planladığı ama bir kere bile yapmaya teşebbüs edemediği bu işi neden şimdilerde yapabildiğini merak edenler vardır, anlatayım.,

Bu kişi büyücü bir pislikti. Din adamı falan değildi. Bu herif büyüler yaparken sürekli masum insanları büyü ayinlerinde katleden biriydi. Son zamanlarda bana saran ve kendine güvenerek karşımda mücadele eden, kendini yüksek bir makamda gören bir kişiydi. Önceden küçük küçük çarpılıyordu, son seferinde mühleti bitti ve aniden çok büyük bir metafizik darbe aldı. Sonrasında deli gibi bir şey oldu ve kontrolünü kaybetti. Benim kafamı kesiyor zan ederken kendi kafasını kestiğinin farkında bile değildi.

Dünyayı böyle insan şeytanlarından temizlediğimiz için çok ama çok mutluyuz. Hala bitmediler. Tamamen de bitmezler de ama yok olmaya yüz tutacaklar. Dünya da ancak bu vesileyle aydınlığa kavuşacak.

Son on gün içinde dünyanın dört bir yanından, farklı farklı dinlerden/kesimlerden çok büyük üstat bilinenler metafizik savaş sahasına indiler. Onların da halleri/akıbetleri hep böyle hak ettikleri gibi oluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın