Ünlü modacı mı insan şeytanı mı?

Ne seviyede bir tasarımcıydı bilmem, anlamam ama hiç iyi bir medyum/metafizikçi değildi. Boyundan büyük işlere kalkışıyordu.

Hakkındaki haberde şunları yazmışlar:

Muğla’nın Ula ilçesinde yaşayan dünyaca ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk, evinde ölü bulundu. Aslı Yılmaztürk’ün şüpheli ölümüyle ilgili jandarma ekipleri geniş çaplı soruşturma başlattı

Çilingir yardımıyla içeri giren Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, genç kızın yatakta cesediyle karşılaştı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Aslı Yılmaztürk’ün cesedi cenaze aracıyla otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Vücudunda delici ve kesici herhangi bir yara izine rastlanmayan Yılmaztürk’ün şüpheli ölümüyle ilgili jandarma ekiplerince geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Gizli Yahudi ve Satanist Aslı Yılmaztürk’ün ölmesiyle Kardeş Payı dizisinin gizli ve gerçek senaristi Sadık Gürbüz arasında bağlantı var.

Kardeş Payı dizisi, insanların bilinçaltına Satanizmi, her zaman her şartta kötülük yapmayı, insanlıktan çıkıp insanlığın düşmanı olmayı aşılamak için sinsice kodlanmış ve herhangi bir medeni/çağdaş hukuk devletinde milli güvenlik sorunu görülüp de ikinci bölümünün yayınlanmasına bile izin verilmeyecek bir diziydi. Bir hukuk devletinde bunu yazan, çeken, oynayan, oynatan/yayınlayan herkes idam cezası kapsamında yargılanırdı.

Lakin kadronun nerede ise tamamı gizli Yahudi, birkaçı ise gizli Ermeni ve bilmem ne bela tipler… Ülkede iktidar hala bu Türk Müslüman rolü oynayan insanlık düşmanlarının elinde… Şu sözde diziyi yayınlayan da gizli Yahudi Ferit Şahenk… Hedef İslam inancını tamamen yok etmek, İslam ahlakını, ibadetini ve hukukunu tamamen yok etmek, iyilik ve sevap inancını/kültürünü yok etmek, kötüleri ve kötülüğü iyi görüp sevdirmek, kendinden başkasını düşünmediği gibi sürekli olarak kötülük yapmayı üstünlük görecek sapık bir itikadı hakim kılmak, bunu espirilerin ve mizahın içine karıştıra karıştıra yapmak, nabza göre şerbet vermek ve dolayısıyla Türk milletini ve devletini bu yollarla çöküşe sürüklemekti. Milyonlarca TC vatandaşı o sözde dizi ile manen/ahlaken zehirlendi, zehirleniyor. Hala yeni ergen çok sayıda TC vatandaşı, en çok da Youtube’da bu sözde diziye denk gelerek adeta devrelerini yakıyor, fıtratını bozuyor.

Kardeş Payı dizisinin görünürdeki senaristleri gerçek senaristler değillerdi. Gerçek senarist, Alevi maskesi takmış bir gizli Yahudi ve Satanist olan, milletin dinine, sonsuz saadetine, ahlakına, namusuna, ruh sağlığına, vatanına-devletine ve ayrıca gelecek nesillere bile tuzaklar kuran Sadık Gürbüz’dü. Sadık Gürbüz ayinlerde İblis’e insan kurban edecek kadar sapıtmış ileri derecede insanlık düşmanı bir Satanist.

Metafizik sahada kısa sürede aldığı darbelerden öyle korkup endişelendi ki bu sahada iyice mahir olan olmayan tanıdığı herkesi o panikle sahaya çekti. Aslı Yılmaztürk de sahaya çekilenlerden biriydi. Kendince Satanist usullerle büyü ayini yaparken çarpıldı. Çarpılıp kendini yatağına attıktan kısa süre sonra da öldü.

Sadece Aslı değil, Gürbüz’ün cepheye çektiği başka büyücüler ve metafizikçiler de öldüler, ölüyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın