Papa-Sistani görüşmesi

Gizli bir Süryani Hristiyan olan Sistani, Papa’yı gergin ve endişeli görünce neyi olduğunu sordu. Papa, çaktırmadan devam etmesini işaret etti. Bir süre normal seyrinde bir konuşma yaptılar.

Ardından Papa şöyle konuştu: “Hepimiz, hepimiz…Sen ve tüm halkın çok büyük tehlikedeyiz. Bundan asırlarca öncesinde olduğu gibi… İnsanların uyanıp kendilerine gelip, içlerine iyiliğin yerleşip, merhameti aramalarına az kaldı. Çok, birçok yerden bu iş için uğraşan görevliler var. Hepsi ölümlü olmayabilir. Bazıları ölümsüz ve onlara katlanabilmek çok zor. Birçok, birçok dostum öldürüldü. Ve buna sebep olanlardan biri bile ele geçirilmedi. Böyle sinsi bir ağın hedefinde sen ve diğerleri de var. Daha çok yaşamalıyız. Daha fazla kalpleri öldürmeliyiz. İyilik anlayışını kazıyıp atmalıyız.

Tanrı bize bu konuda çok kızgın. Çünkü hepimiz korkup bir köşeye çekildik ve saklandık. Buraya çok zor geldim ve daha fazla merasime katılmak zorunda kalmak istemiyorum. Bu önemli bilgiyi sana verdim. Çünkü yok olmamamız gerekiyor. Aklını yitirmiş gibi bakıyorsun… Umarım dediklerimi anlamışsındır.”

Sistani de şöyle karşılık verdi:

“Farkındayım, farkındayım…Tehlike çok yakınımızda. Çok, çok yakınımızda. Bazen bir nefes kadar yakın hissediyorum. Dediklerini anlıyorum. Burada bulunan birçok şeyh ile bunları konuştuk. Hepsi her gece çalışıyor ve gayret gösteriyorlar (Durmaksızın büyüler, ayinler yaptıklarını ifade ediyor.) Tanrı işe yaramayanların ölmesine izin verecektir ve herkes kendinden sorumludur. Tabii ki istediğini yapabilirsin. Seni geçirmek için eşlik edeyim…”

Papa aslında bir biyonik robot olduğu için metafizikle çok çarpılsa ve içindeki uzaylı perişan olsa da dışarıya hepsi yansımıyor. Buna rağmen dışarı yansıyan görüntüsüyle bile perişan halde bir Papa var sahada…

Lakin… Sistani’nin halini her bakan görebilir. Onun halini görmek için metafizik kabiliyetlere sahip olmak bile gerekmez. O kadar çok haddi aştılar ve bize karşı hep büyüler yaptılar ki metafizikle karşılık verdiğimizde çok şiddetli çarpıldılar. Bu nedenle de çok az görüntü verdiler. Sistani’nin idare edecek bir halde görünebilmesi için ona Papa ve Vatikan’daki çetesi tarafından da ayrıca büyüler yapıldı. Adam o anlarda biyolojik bir robot gibiydi. Kendinde bile değildi. Papa ve çetesi emirlerindeki cinleri de kullandılar. Bunu sadece Sistani’ye değil Irak’ta muhatap olacakları herkese en başından itibaren yaptılar, yapıyorlar.

Şeytanlaşmış bir çete, zahirde/görünürde Hristiyan rolü oynayarak aslında Satanistlik yapıyor. Aslında Satanist olan bu çete İslam yurdu Irak’ta kendilerine aşırı alaka ve sevgi varmış görüntüsü verebilmek için hem tehdit, hem büyü, hem cin, hem metafizik hem de basın medya kartlarını bir arada kullanıyor.

Dün de yazmıştım ki bu ziyaret neticesiz, faydasız bir ziyaret. Görüntü vermek için yapılan bir ziyaret.

Türkiye hiç zaman kaybetmeden yoluna devam edecek. Papa bile devreye girse işte böyle çaresiz kalacak.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın