Bundan sonra sözde sosyal ağlarınızda, video platformlarınızda, arama motorlarınızda, e-posta servislerinizde iyi niyetli insanları ve müslümanları sansürlemeyi, iyilik/insanlık düşmanlığı yapmayı bırakın.

Sözde sosyal ağlarınızı ve video platformlarınızı yahudilere ve satanistlere, İslam ve insanlık düşmanlarına özel ayrıcalıkların yapıldığı yerler olmaktan, yüksek sayıda gizli yahudi ve gizli satanist hainin kollandığı yerler olmaktan çıkartın.

Bu platformlarla dünya insanlığının ahlakına, namusuna, dinine, beden ve ruh sağlığına sinsi sinsi saldırmayı ve kabullenişleri, inançları bile yönlendirmeyi bırakın. Hayatın olağan akışını yönlendirmeyi, milletleri ve bütün insanlığı yönlendirmeyi bırakın.

Milletlerin hükumetlerini belirlediği siyasi seçimleri bile yönlendirmeyi, manüple etmeyi bırakın.

Bu platformları, kendi milletinin ve insanlığın faydasına işler yapan iyi insanlara kolayca itibar su-i kastı yapılan yerler olmaktan çıkartın. Nerede iyi bir insan görse, nerede iyilik görse hemen onlara sinsice hücum eden yahudilerin ve satanistlerin mekanı olmaktan çıkartın.

Bu platformlar üzerinden insanlığı ibneleştirme, büyücülüğü yayma, çıplaklığı yayma, satanizmi yayma mücadelenizi bırakın.

Bu platformlar üzerinden casusluk yapma ve insanların her şeylerine ulaşıp gizli servislere aktarma işini bırakın.

Bu sistemlerin/platformların başında biyonik robotlar çalıştırmayı bırakın.

Bu sistemlerdeki bazı teknolojik imkanlar/cihazlar üzerinden metafizik savaşlara müdahale etmeyi, metafizik sinyaller yayan cihazları yönlendirmeyi bırakın.

Yaptığınız ne kadar suç, insanlık düşmanlığı, ahlak ve din düşmanlığı varsa, hepsini hemen şimdi bırakın.

Yoksa tarihin karanlık sayfalarına gömüleceksiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya