Necdet Özel, Aydoğan Aydın paşanın gerçek katillerinden biridir

Necdet Özel, Aydoğan Aydın paşanın gerçek katillerinden biridir

Necdet Özel bu güne kadar birçok işimi, operasyonumu, planımı sinsice bozan bir kişidir.

Son dakikada haberler sızdırarak operasyonlarımın bazılarının neticesiz kalmasını sağladı. Kara paracılara, hainlere çok yardımcı oldu ve son dakika müdahaleleri ile kurtuldular. Hatta son defasında ben alınıp içeri konulduğum gün, Trabzon limanındaki Ayhanlar isimli gemi meselesinde de planlarımı o bozdu. Benim zaten içeri gireceğim vardı, meselenin manevi yönü de vardı ve benim için çok mesele değildi. Ben, üzerimdeki himmetle çıkılmazlardan çıktım, yoluma, hizmetime devam ediyorum ama çok sayıda gerçek vatansever kişi, Necdet yüzünden oyundan düştü.

Zamanında Aydoğan Aydın paşanın da çok operasyonlarını son dakikada Necdet Özel bozdu. Necdet’in, Aydoğan Aydın paşanın yanında da adamları vardı ve oradan istihbarat alabiliyordu. Şehit Aydoğan paşa farkında olmadan Necdet’in uyuşturucu işlerini de bozmaya başlamıştı. Necdet bundan çok sıkılmıştı.

Başka birçok rütbeli kişiyle de paslaşarak Aydoğan Aydın’ın infaz kararını aldılar. Şehit Aydoğan Aydın’ın gerçek katillerinden biri de eski Genel Kurmay Başkanı ve gizli Ermeni ve kara paracı Necdet Özel’dir.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın