Bu yaptıkları gazetecilik değil, insanlık düşmanlığı…

İyice haddi aşıyorlar

Bu yaptıkları gazetecilik değil, insanlık düşmanlığı…

Resimde tramvayın altında görülen o şahıs, kendini bile isteye tramvayın altına attı. O anların çok net şekilde video görüntüleri de var.

AKPKK hükumetleri memlekette dini, imanı, ahlakı, namusu, ilmi, irfanı, vicdanı, insanlığı, sosyal adaleti, ruh sağlığını ve kurulu bütün düzeni yıktı, geçti…

Bu günlerin geleceği dünden belliydi ve on seneden fazladır bu ikazları yaptık. Şimdi, bu enkazı göstermemek için bu şekilde haber metinleri yazmak da nedir? Bunu yapabilenler insan türünden sayılabilirler mi?

Bir an önce milletin dertlerini, yaşanmakta olan felaketleri, çekilen acıları ve krizleri haber yapmak ve çözülmesine vesile olmak yerine bu şekilde sözde haberler yapmak bence idamlık suçtur. Devleti, milleti bu hale getirenlere hala suç ortaklığı yapmaktadır.

Ayrıca, bu günlerde yaşananlar bir şey değil, daha neler neler yaşanacak. AKPKK’nin ne olduğunu, nelere sebep olduğunu bu millet feryat figan halde görmeden o Tayyip o makamdan inmeyecek. Bu millet, elleri ile dilleri ile oyları ile beslediği yılanın, sırtlanın, çakalın ne olduğunu, kendisini nasıl da kanına, iliğine kadar sömürdüğünü çok acı acı felaketlerle görecek.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın