Tayyip var Tayyip…

“Kripto para vurgunlarının arkasında kimler var?” diye programlar yapıyorlar.

Kimler olacak, Tayyip ve çetesi var. AKPKK var. Gizli Yahudiler, gizli Ermeniler, mason tarikatı var. Onların oyuncağı olmuş MİT var. Yabancı devletlerin gizli servisleri ve mafyaları da var.

O Tosuncuk var ya, hani şu Çiftlik Bank denilen Mehmet Aydın, onu da bile bile yakalamadılar, yakalamıyorlar. Çünkü işin içinde resmi kimlikli ve çok tepe noktalarda kişiler de var. Evinin yolunu bulabilecek kadar aklı olan herkes, o Tosuncuk’un da bilerek yakalanmadığını, getirilmediğini ve cezalandırılmadığını anlayabilir. Mağdur ettiği kişilerden bazıları gidip Tosuncuk’u kaç ülkede buldu da koca devletimiz mi bulamıyor.

Tosuncuk da karısı da gizli Yahudi kişiler. Bu kripto para dolandırıcılığını yapanların büyük çoğunluğu gizli Yahudi kişiler. Bunlara teknik destek veren bilişim uzmanları bile çoğunlukla gizli Yahudi kişiler.

Thodex’in sözde kurucusu Faruk Fatih Özer gerçekte gizli Hristiyan Rum…

Lakin bağlantıları daha çok sektördeki gizli Yahudilerle. Faruk Fatih resmiyette gösterilen bir piyondan başka bir şey değil. Sadece şu Thodex’e neşter vurulsa arkasından yol bakanlara, Tayyip’e, AKPKK’ye çıkıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya