Soru kısmı güzel de cevap kısmı tamamen uydurma, kandırma…

Ben size gerçekleri yazayım. Bebekler de dahil olmak üzere insanları satanist büyü ayinlerinde sadistçe katleden bir kişi olduğunu, bize karşı yapılan bir büyü ayininde çarpılıp hasar aldığını, dünya üzerindeki kara para işlerinin/sisteminin tepe isimlerinden biri olduğunu yazmamdan sonra başına gelmedik şey kalmayan bir Papa var karşımızda…

Öyle şeyler yaşandı ki bütün dünya “Papa tutuklandı mı?”, “Papa öldürüldü mü?” diye tartıştı, tartışıyordu. Kısa süre önce “Sahi Sisi nerede? Hamaney nerede? Papa nerede? Şi’nin o halleri nedir öyle?” diye yazmamdan sonra Papa varlık gösterebildi. Burada hem “İşte Papa burada, bir sorun yok” mesajı veriliyor hem de kara paraları iyice azalan Papa’nın ve çetesinin, meydanın yüksek gerilim hattına döndüğü şu kritik zamanda nasıl/nerede duracağının mesajı veriliyor.

Burada “Bütün tehditlere rağmen biz kara para sistemimizi bozdurmayız.” mesajı var. Bu mesajı uygulamalı verebilmeyi de deneyecek ve şayet gidebilirse Irak’a gidip Barzani ile görüşecek. HDP/PKK/YPG isimli ihanet, terör, cinayet, katliam, fuhuş, organ örgütünün korunması için, yok edilmesine izin verilmemesi için işte böyle şaşırtıcı ve tarihte görülmemiş bir hamle yapacak. Sahada bunun için mekik dokuyacak. Bu mücadelede kendini aşacak.

Evet, evet… Katolik dünyasının ruhani lideri Papa böyle bir kişi ve bu hamlesiyle bu yazdıklarımı doğrulayacak. Daha çok sayıda genç kız ve kadın ve hatta erkek çocuk kaçırılıp fuhuş ve sübyancılık mafyalarına kurban olsunlar diye ve çocuklar da dahil olmak üzere daha fazla insanlar kaçırılıp dünya üzerindeki organ mafyalarına kurban olsunlar diye, daha fazla uyuşturucu işi yapılabilsin diye ve her türlü kara para işleri bozulmadan devam edebilsin diye çırpınan biri şu Papa…

Yapsınlar bakalım hamlelerini ve görsünler bizim de neler yapabileceğimizi, nelere güç yetirebileceğimizi.

Papa, Biden’ın desteği ile Irak’a gidecek.

Irak’ın Türkiye ile ilişkilerini bozmasını isteyecek. Onları buna zorlayacak. Hem tehdit hem de maddi menfaat teklifi kartını kullanacak. Bu hamlesi ile biraz da Almanya’yı kurtarmak istiyor. Almanya’nın kara para gelirleri hızla azalıyor. Kara paraları kesilmiş bir Almanya, dünya siyasetinde bir hiçtir. Kara para trafiğinde Rusya ile Almanya arasında gidip gelen ülkeler/hükumetler de var. Almanya kara para işinde biterse, her sahada biter.

Avrupa’ya kaçan, kaçmaya çalışan HDPKK’lilerin bundan sonra Irak’a kaçmalarını ve orada kendilerine güvenli bir ortam sunulmasını istiyorlar. Baskı altında kalan Merkel, bunu en çok isteyenlerden biri… Papa’yı Irak’a göndermelerinin bir sebebi de bu…

Papa mevzuya Çin’i de karıştıracak. Irak’takiler anlaşmaya uyarlarsa, Çin’in kara paralardan onlara daha çok pay verebileceğini söyleyecek. Çin zaten ileride Suriye’nin yeniden imar edilmesinde pastadan büyük pay kapmak için planlar yapmış vaziyette. Bu kısma gidilirken Irak’ta da nüfuzunun zaten artmasını istiyor.

Papa Şii din adamı Sistani’nin, Irak’ın idari kadrosunu yönlendirmesini isteyecek. Daha çok Sistani’yi muhatap alacak. Irak’ın idari kadrosunun böyle vahim bir hata yapması ve bu milletler arası çetenin taleplerine ya da tehditlerine boyun bükmesi, kendilerini ateş hattına atmak olacaktır. Bu da zaten karmakarışık olan Irak’ı iyice karıştıracak hadiseler dizisini başlatacaktır.

Türkiye’nin, dünya siyaseti bu kadar gerilmiş ve dengeleri bu kadar değişmişken, Kuzey Irak’ı topraklarına dahil etmesi hiç zor olmayacaktır. Mevcut dengeler içinde Türkiye’nin bu hamlesine karşı durulamayacaktır.

Ümit ediyorum ki Irak’ta söz sahibi olanlar bu vahim hatayı yaparlar da asırlarca toprağımız olan ve ihanetlerle elimizden alınan o yerlerin, hususiyle Süleymaniye, Musul, Kerkük’ün, tıpkı Tebriz gibi sınırlarımıza dahil olmasının önü iyice açılır. Bununla da kalmaz, zaten iyice karışmış olan İtalya, bir daha toparlanamaz hale gelir. Almanya da İtalya’dan beter karışır.

İşte meydan… Herkes hamlesini yapsın, bakalım neler yaşanacak.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın