Almanya’nın, görünen yüzünün aksine bir ülke olduğunu artık bütün dünya görmeli mi?

Almanya’nın, dünya üzerindeki çocuk kaçırma, sübyancılık, tecavüz ve organ işlerinde en merkez ülkelerden biri olduğu ve bu insanlık dışı işlerin Almanya’da çok çok büyüdüğü/yayıldığı gerçeği ile yüzleşmeye dünya insanlığı hazır mı?

Bu akıl almaz hale Almanya’nın, hükumetler/liderler tarafından getirildiği ve bu insanlık dışı işleri Alman hükumetlerinin/liderlerinin yönettiği bilgisi, yanına konulan somut deliler ile bir anda dünya insanlığının gözleri önüne serilse, insanlık ne kadar da büyük bir şok yaşardı, öyle değil mi? O Alman havası, o Almanya havası, o Avrupalı havası, nasıl da birden yıkılırdı.

Şu Telegram kanalımda iki parça atarlı paylaşım yaptım ve hiçbir şey anlatmadım ve delil bile paylaşmadım da o Papa’nın başına gelenler nedir öyle? Sahi Papa nerede? Sahi Hamaney nerede? Sahi Sisi nerede? Ya o Şi’nin hali ne öyle?

Ben anlamakta zorlanıyorum, galiba herkes Türkiye’yi eski Türkiye, kendi ülkesini de eski halde zan ediyor. Ankebut Operasyonu son yıllarda bütün dengeleri alt üst etmedi mi? Bu, birileri tarafından kabullenilemiyor mu? Yoksa bizim gücümüz daha fazla mı sınanmak isteniyor?

Almanya bu tavrını devam ettirirse, ortalama zekaya sahip ve siyaseti yakın takip eden herkesin yapacağı tahmin şudur:

  • Almanya’da milyonlarca insanın sokakları doldurduğu ve asla bastırılamayacak kadar büyük eylemler başlayacak. Peşi sıra büyük bir siyasi buhran ve otorite krizi yaşanacak. Sonrasında istifa etmekle bile kurtulamayacak olan yüzlerce önde gelen siyasetçi olacak… Ve büyük ihtimalle intihar edecek ya da vurulacak olan bir de Merkel…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın