Bizi neden alet ediyorsunuz…

Bu, bir çılgınlık. Nüfusunuzu aniden azaltmak istiyorsanız, iç çatışma çıkartın. Birbirinize nükleer bombalar atın. Bizi neden alet ediyorsunuz.

Çok değişik bir tecrübeydi. Böylesini ilk defa yaşadım. Ayaklarım yerden kesilmiş gibi hissettim. Sanki başka bir aleme geçtim. Lakin değişik bir tadı vardı. Rica etsem, bir daha tekrarlar mısınız?

Çok adamınıza mal oluyor ama olsun, anladığım kadarıyla sizin başka sinsi hedefleriniz var. Yoksa bu kadar adamı bu kadar kolay harcamazdınız.

Son bir saatte en az beş yüz bin uzaylı medyum öldü. Sayı çok daha yüksek olabilir ve şu anda çok yaklaşık sayı bilinemiyor.

Bu gün öğle vaktinden şu ana kadar en az 850 bin medyum öldü.

Bu gün eş zamanlı olarak saldıran bir milyondan fazla cin kabilesi de yok edildi.

Bu gün benim ve ekibimin üzerine yapılan büyü sayısı binlerce. Hala dünyanın farklı yerlerinde ayinler ve büyüler yapanlar var.

Bu gün ölen büyücü sayısı binden fazla ve çok yaklaşık sayı henüz bilinemiyor.

The Wiccan community uses pentagrams formed out of salt as a symbol of protection. It is often accompanied by candles, herbs, spices and other plants.

Yere beş ve altı köşeli yıldız çizerek, yıldızın her bir ucuna, İblis’e kurban olsun diye öldürülen bir insan cesedi konarak yapılan büyüler var.

Bu gün sadece bu usul üzere dünyanın farklı yerlerinden dokuz büyü yapıldı.

Ayrıca küçük çocuk ve bebekler katledilerek de büyüler yapıldı. Dünyanın pek çok devletinin gizli servisleri bunların sürekli yapıldığını biliyorlar ama umursamıyorlar. Onlar da Satanistler. Ayinlerde İblis’e kurban edilen masum insanlar, kadınlar, gençler, çocuklar ve bebekler umurlarında bile değiller.


Satanistler bir yana, bu gün çok ağır/tesirli/tehlikeli büyüler yapanlar sıralamasında artık Çinliler ve Mısırlılar da var.

Bu gün Çin’den, Mısır’dan, İspanya’dan, Hindistan’dan, Rusya’dan çok sayıda büyücü öldü.

Bu gün yaşananlardan anlaşılmış oldu ki aynı anda çok yaklaşık 350 bin medyumun bana saldırması, bir zarara sebep olmuyor. Lakin çok değişik bir hal yaşatıyor. Gerçekten zevkli bir şey. Hiç yapmadım ama çok yüksekten paraşütle boşluğa atlayanlar galiba benzeri bir hal yaşıyorlardır 🙂

Aynı anda çok yaklaşık bir milyon cin kabilesinin bize taarruz etmesi artık 1-2 günde bir yaşanan bir şey oldu. Bu gün de aynısı yaşandı ve hiçbir zarara sebep olmadı. Ekibimin bir üyesi zihin kontrolüne alınıp intihara sürükleniyorken fark edildi ve uyandırıldı. Hepsi bu…

Sahada hala çok yüksek sayıda cin kabilesi var ve feci şekilde can veriyorlar.

Adamlar bilim ve teknolojide bizden on binlerce sene ileride olunca, çok farklı şeyler yaşıyorlar.

Hiç annesi ve babası olmadan dünyaya gelmelerini sağladıkları Gri insanlarla ordular kurmuşlar.

Bizim dünyamızda bile üç boyutlu yazıcılarla mürekkep değil de insan dokusu basılarak organlar üretilen ve insanlara takılınca sorunsuz çalıştığını gördüğümüz şu günlerde…

Yani yapay yollarla gerçek etten kandan organlar üretilip takılıp çalıştığı şu günlerde…

Onlar gerçek dokulardan yapay yollarla gerçek ana rahmi de yapmışlar. Laboratuvar ortamı gibi yerlerde yapay döllenme de sağlıyorlar ve babaları anaları olmayan, rahimde geçecek kısım bile yapay rahimlerde geçen milyonlarca Gri insanın dünyaya gelmesini sağlamışlar ve bunları asker olarak yetiştirmişler. Ana yok, baba yok, kardeş yok, aile yok, akraba yok, millet yok, sosyal yaşam yok…

Bunlara doğduktan sonra da bilim ve teknoloji ile ayrıca ayarlar çekmişler, müdahaleler yapmışlar. Programlanmış gibiler. Öl denilince hepsi tereddüt edemeden ve itiraz edemeden ölmeye koşuyorlar. Ölenleri de bekletmeden çok hızlı şekilde yakıp geçiyorlar.

Şimdi Grilerin liderleri karşımızda işte bunları harcıyorlar.

Sadece, bunlardan dünyamızda gizlice yeraltı üslerinde tuttuklarını karşımızda ölüme koştursalar, dengeler bir anda değiştiği için ihtiyaç fazlası kalanları bize kırdırıyorlar diyeceğiz ama anladık ki güneş sistemimizdeki başka gezegenlerde de bunlardan çok sayıda var ve bizimle çatışmaya getiriyorlar.

Ben anlamıştım zaten. Şimdi sayılar netleşiyor ve anlaşıldı ki aynı anda saldıran medyum sayısı 585 binin üzerinde. Şükür ki hiçbirimize bir şey olmadı.

Son 24 saatte en az iki milyon medyum öldü.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın