Odağınızı bozmayın, bir an için bile elinizi tetikten ayırmayın

Türkiye değil, bütün dünya karışsa hatta yanıp yıkılsa bile, operasyonlarınızdan dönmeyin. Bu kadar kirlenmiş bir dünyada, bu kadar acıyla, zulümle, işkenceyle, namussuzlukla dolmuş şu dünyada, şu arzın üzerinde hiçbir şey yokmuş gibi yürüyüp hayatamıza bakamayız. O bebekleri, çocukları, kızları, kadınları, erkekleri kurtaracağız. Her türlü kara para işini boğacağız. Bu Türkiye üzerinden batı dünyasına ve İsrail’e bir dolar bile kara para akmayacak.

Çıkın, yetkiyi elinde bulunduran kişiler, makam sahipleri sizi durdurmak için hukukun dışına çıkarak emirler veriyorsa, itaat etmeyin ve sizler de hukukun dışına çıkın. İcap ediyorsa sıkın, söz verdim, ölsem dönmem, hiçbirinizi içeride yatıramayacaklar. Buna izin vermeyeceğim. İçeri alınabilenlerinizi en kısa sürelerde çıkartacağım. Pusulara dikkat edin, öyle kolayca şehit olmayın. Alemi değişmeden önce mümkün olduğu kadar insan şeytanı temizleyin. Mümkün oldukça daha çok sevap ve derece kazanın. Sizin sıkacağınız kişilerin hepsinin katl-i vacip… Onları katletmenin günahı değil, sevabı var. Hem de büyük sevabı var.

Dünya tarihinde, Adem babamızdan bu güne kadar, hiçbir devirde insanlığın bu kadar topluca ve ileri seviyede ayardan çıktığı ve şeytanlaştığı görülmedi. Bu devri hep beraber sonlandıracağız.

Tekrar ediyorum. Her ne olursa olsun vazifelerinize devam edin. Dağılmayın, sarsılmayın. Dünyanın dört bir yanında yönlendirdiğim etkili ve yetkili kişiler ve ayrıca gruplar da var. Herkes bizimle…

Enbiya, evliya, asfiya, kibriya, şüheda da bizimle… Yerin altı da üstü bizimle… Ben de 18 bin alem ittifak etse bile zarar veremeyeceği muazzam tedbirler içindeyim. Hakkımda ne söylenirse hemen itibar etmeyin. Bir süre sesimi duyamazsanız hiç endişe etmeyin. Daha çok uzun zaman hizmetim devam edecek.

İyice arıtılıp sonra kaynatılmadan su içmeyin. Kokan, rengi tuhaf olan suları içmeyin, riske girmeyin. Gaz maskesi olmayan kimse kalmasın.

Yabancı gizli servislerin mensubu olup da Türkiye dahilinde kara para işi yapan insan şeytanlarına en önden sıkın.

Mehmet Fahri Sertkaya

“Odağınızı bozmayın, bir an için bile elinizi tetikten ayırmayın” üzerine bir yorum

Bir Yorum Yazın