“Gizli Yahudi, geniş çevresi ve bağlantıları olan, avukat ve güçlü bir karım var.” dersin ama bilemezsin ki uzaylılar çoktan onun da yerine geçmişlerdir ve onu da biyonik robot yapmışlardır.

Ne kadar sarsıcı gelir insana, en yakını olan, her şeyini en yakından gören ve bilen kişi olan eşinin bir biyonik robot çıkması… Lakin dünya böyle bir dünya işte… Bu kadar müslümanın arasında müslüman rolü oynayan ve hayatında hep iki farklı karakteri yaşayan gizli yahudi bir Sedat Peker, omurgalı ve dik duruşlu ve kimliğinden utanmayan, kimliğini gizlemeden şahsiyetli bir şekilde yaşayan bir müslüman kadar çok şaşırmamalı bu gerçeğe…

Yani sadece yahudiler mi gizli kimlikle, türlü sinsilikle ve ihanetle insanların arasında yer alacaklar. Uzaylılar da yapıyorlar işte ama fark şu ki on binlerce sene ileri bilim ve teknolojiden istifade ederek yapıyorlar.

Neyse… İnsan üç günlük dünyada, neler duyuyor, nasıl sarsılıyor ama bir şekilde atlatıyor. Çocuklar için de sarsıcı bir gerçek ama ne yapalım. Böyle işte.

Şimdi ben bunu yazdım diye Sedat’ı da biyonik yapmak isterler ya da hiç değilse bir bahane ile karısı Özge gibi görünen biyoniği ve çocukları başka bir ülkeye çıkartırlar. Ya da başka bir yol bulurlar.

Ne yaparlarsa yapsınlar, sadece bu Türkiye’de değil, bu dünyada biyonik robotlarla iş çevirme devrini kapatacağım.

Sadece benimle ortak menfaatlerde buluşan, insanlık düşmanlığı sergilemeyen, kara para işleri yapmayan, dünya insanlığının ahlakına ve dinine saldırmayan, gezegenimizin tabii dengelerine müdahale etmeyen uzaylı türlerin, çok çok az sayıdaki biyoniklerine müsaade edeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya