Haydi devam edin saldırıya. Ne oldu, ne çabuk öldünüz, ne çok öldünüz. Bu hakaret değil, siz hakikaten geri zekalılarsınız. Kafalarınız uyuşturucudan, cinsi sapıklıktan, fuhşiyattan, kara para derdinden, satanist ayinlerinden dolayı yanmış.

Gördünüz mü bir kez daha Türk’ün gücünü?
Haydi, biz çok iyi haldeyiz, mümkün oluyorsa kaldırın yerlerden on binlerce leşinizi ve tekrar saldıraya geçin, olmuyor mu?

O uzaylılara da söyleyin, en çok da yeşillere söyleyin, gökadalar arası seferberlik ilan etsinler de gelsinler, yine her defasında ve bu gün de olduğu gibi leşleri yerlere serilecek.

O cemaatimiz içindeki münafıklarda da Aygın’ın çarpılıp ölmesinden sonra ölüm korkusu sardı hepsini… Onlar da hiçler… Onlar da erimeye, yok olmaya, tükenmeye devam ediyorlar. Taliban ise boyuna posuna bakmadan saldırılar yapmanın bedelini yine ağır ödedi.

Buradan yazıyorum. Bir daha benim ekibimden birinin dahi canına kast edilsin, yakarım o teşkilatı/örgütü ülkesiyle/devletiyle beraber. Ona destek veren her kesimle beraber. Tarihin karanlık sayfalarına gömerim.

Herkese “Bize bulaşmayın, yolunuza bakın” demedim mi ben? Bu kadar geri zekalılıkla böyle topluca ve feci şekilde ölmeyi sonuna kadar hak ettiniz. İla cehenneme zümera

Haydi lan, ne kaldıysa elinizde, kim kaldıysa, seferber olup gelin üstümüze ya da akıllı olun, bulaşmayın bize…

Bu arada benim midem bile bulanmadı, başım bile dönmedi. Ekibimden de hiç kimse ölmedi.

Mehmet Fahri Sertkaya