Çok da iyi yaptınız. Ne kadar büyük ahmaklar ve ne kadar aciz kuklalar olduğunuzu, yaptığınız bu ahmaklık ötesi işle de bütün dünyaya bir kez daha gösterdiniz.

Hepinizin aynı yere çalışan hainler olduğunuzu da böylelikle bir kez daha gözler önüne serdiniz.

Ben sadece Soysuz tarafına takıldım. O ayık gezemeyen uyuşturucu müptelası ve uyuşturucu baronu Soysuz, benden şikayetçi olduğundan haberdar mı gerçekten? Haberdarsa bile konuyu, ne şartlarda benden davacı olduğunu idrak edebilmiş mi?

Neyse… Benden haber gönderin o Haberal’a, bir önceki hamlesi de en az bunun kadar ahmakçaydı. Ha bu arada, neden taaaa 12. aya atıldı bu davanın duruşması? Hakim zaten adamınız, neden böyle yaptınız?

Hem yakında duymayan kalmayacak, Bohçalı ile Soysuz’un Türkiye adliyelerinde nasıl dümenler çevirdiğini, nasıl geniş bir kadro ile çalıştığını ve Tayyip’in bile adli meselelerde sıkıştıkça bunlara koştuğunu… Hem de somut somut delilleriyle…

Böyle bir ahmaklığın hiç lüzumu yoktu, bölge mahkemelerinde bekleyen, onanamayan ya da bozulamayan, talimatlarınız icabı sallanan dosyalar var. Onları onatın, yeni hapis cezaları zaten almış olurum ama… Onatabiliyorsanız… Bir deneyin bakalım.

Bu metindeki hakaret gibi görünen hakikat sözlerinden de davacı olmazsanız şerefsizlerin önde gidenlerisiniz. Sizin gibi memlekete, devlete, millete, insanlığa, her şeye ihanet etmiş ve suç delilleri binlerce adedi bulmuş kişilerin benden davacı olması benim için iftihar meselesidir. Karşınıza dimdik çıkmazsam da adım mfs değildir.

Senelerdir neler yazdım katil, tetikçi, uyuşturcu baronu, terör sevici, yalancı, müfteri Soysuz hakkında… Senelerdir neler yazdım gizli Ermeni, vatan haini, MİT ve CIA ortak piyonu, terörist Kemal Kılıçdaryan hakkında… Senelerdir neler yazdım gizli Ermeni, binlerce şehidimizin gerçek katili, ibne, vatan haini, kara paracı, terör örgütlerinin yardımcısı ve yatakçısı Devlet Bahçeli hakkında… O MHPKK genel merkezinden bana ulaşıp “yayınları kaldırın yoksa hukuki haklarımızı kullanacağız” denileli 8 koca sene oldu da kimse bu süre zarfında hukuk yolunu tutamadı.

Çok anlatacaklarım var. Saatlerce sesli anlatacağım ve duyan herkesi sarsacak mevzular ve bunların çoğu kısmının delilleri var ama ben o hakimle de hukuk yolunda karşı karşıya kalmak istiyorum ve diyorum ki kiralanmış hakime de gerçek ve bağımsız hakimlere de bunları anlatıp ispat da edeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya