Güldürmeyin insanı, yazıyı Sümerliler mi bulmuş?

İlk insan ve ilk peygamber olan Adem peygambere 10, Şit peygambere 50, İdris peygambere 30, İbrahim peygambere 10 sahife indirildi. Yani dört hak kitabımızın haricinde işte böyle bazı peygamberlerimize de yazılı sayfalar indirildi.

Yazıyı da şunlar, bunlar bulmadılar. Yazı cennette de vardı ve dünya hayatında Adem aleyhisselama yazılı on sayfa indirildi. Adem aleyhisselam da evlatlarına okuma ve yazmayı öğretti, öyle yayıldı, devam etti. Değişik insan ırkları da Nuh tufanından sonra oluştu ve nasıl olduğunu daha önce tekrarla anlatmıştım. Mağara devriymiş, taş devriymiş, evrim süreciymiş, bunların hepsi bilimsel ve de dini temelleri olmayan, son derece art niyetli ve abartılı hurafeler… On milyon üstü kat trilyon kere bilimsel olarak çökertilmiş yalanlar. Adem aleyhisselam vefat etmeden önce, yüksek teknoloji ile imal edilmiş uçan vasıtalara biniyordu. Bunlarla uzaya, başka gezegenlere de gidiyordu. Zaten Venüs’le gelin alma verme yapılırken sadece gökyüzünde değil uzayda da uçabilen vasıtalar kullanıldı. Kim ibtidai/ilkel ve hurafeci imiş, kim de medeni ve ilimle/bilimle iştigal edermiş, dünya insanlığı çok yakında bunu çok daha net olarak anlayacak.

O ateist olduklarını açıklayan ama bunu da yalanla, taktik icabı yapan, aslında satanist olan sözde bilim adamlarını üçer beşer değil, yüzer biner tarihin karanlık sayfalarına gömeceğim. Dünyamızın değil, 18 bin alemin en ileri teknolojileri ile saldırılsa bile ölmeyeceğim. Benim de bir vazifem var ve vazifem bitene kadar Allah beni de koruyacak. Şu ana kadar yaptıklarım, yapacaklarımın yanında Arap yarımadasındaki bir toz tanesi kadar kalır.

Mehmet Fahri Sertkaya|Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın