Biden ile Putin görüşmesi aslında yeşillerin orta oyunuydu

Biden suretinde imal edilmiş biyonik robotun içinde de Putin suretinde imal edilmiş biyonik robotun içinde de yeşillerden olan uzaylılar var. Etraftaki dünya insanı gibi görünen pek çok kişi de zaten biyonik robotlardı ve içlerinde yeşillerden olan uzaylı insanlar vardı.

Bu görüşme aslında işi resmiyetine uydurma görüşmesiydi. Çünkü burada konuşmaları gereken hususları ve almaları gereken kararları daha önce bu uzaylılar kendi aralarında yaptıkları gizli görüşmelerde konuştular, aldılar.

Bunların ne Rusya ne de ABD gibi bir dertleri var. Rusya’yı da ABD’yi de Çin’i de Almanya’yı da ve daha başka ülkeleri de yeşiller kendi menfaatleri ve hedefleri doğrultusunda kuralsızca kullanıyorlar. Oyunlar içinde oyunlar kuruyorlar.

Tekrar etmekte fayda görüyorum. Bunların büyük kararlar alma aşamasında oldukları şu günlerde, Rus, Alman, Çin, Amerikan halkları bilsinler ki biz halklara düşman değiliz. Kendilerini ve ülkelerini bu tür ihanetlerden korumak isteyen bütün halkların da yanındayız. Onlar mücadele etmeyeceklerse de biz dik durmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz ama onlar da kendileri ve devletleri için mücadele edeceklerse biz onların da yanındayız. Birinci ihtimalde biz kazanan milletlerden biri olacağız ama onlar akıl almaz acılar içinde kalan milletlerden olacaklar. Çünkü bu yeşillerin de grilerin de dünya milletlerinin hiç birine acımaları yok.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın