Siz laftan anlamıyorsunuz

Siz laftan anlamıyorsunuz

Her seferinde önden ikaz ediyorum ama her seferinde kendinizi bir şey zan ediyorsunuz. Kibrinizden gözünüzün önünü görmüyorsunuz.

Ne olacak şimdi? Bir anda bu kadar yüksek sayıda teknik adamın çarpılması, dünya genelinde rezil olacağınız seviyede cihaz, sunucu bozulmaları, kaybedeceğiniz milyarlarca dolar ve daha da yıkılan itibarınız…

Söz dinleseniz olmuyor muydu? Ben son sözümü söyledim. “Bu, son restleşme” dedim ve daha üstüne söz söylemeyeceğim. Ya çekilin karşımızdan ya da yıkılın. Siz bilirsiniz.

Sıkıldık artık

Sıkıldık sizin şeytanlıklarınızdan. İnsanlığa ve dünyaya yaptıklarınızdan. Bundan sonra böyle…

Ya akıllı uslu durun, metafiziği, büyüleri, korona ve aşı oyunlarını, kuraklık müdahalelerini, müsilaj saldırılarını ve benzeri her şeyi durdurun ya da o “son restleşme” kaydında ifade ettiğim gibi dünya tarihine geçecek, bütün insanlığın göreceği ve bileceği çok büyük hadiseler yaşanacak.

Çok feci şekilde çok büyük kayıplar vereceksiniz. Dünyada sizi duymayan bilmeyen kalmamış olacak. Dünyada bir tane biyonik robot bulunduramaz olacaksınız. Bu güne kadar yaptıklarınızı ve bu günlerde yapmak istediklerinizi bilmeyen kalmayacak. Her türlü aynı sonuca ulaşılacak ama bir fark var ki böyle şeytanlığa devam ederseniz, bu ihtimalde toptan yok olmaya yakın hale de geleceksiniz.

Bu dünya bizim ve elinizi çekin. İçeriden ve dışarıdan yaptığınız her türlü müdahaleye derhal son verin.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın