Çok sert şekilde bastıracağız

Türkiye’yi karıştırma planları yapanları, bunların yurt dışındaki bütün bağlantılarını ve bütün planlarını biliyorum.

Buna izin vermeyeceğim. Siyasette, bürokraside, orduda, iş dünyasında, basın ve medyada önde gelen kişilerden olup bu kaos/ihanet planının içinde yer alan birçok kişiyi yani bu ihanetin beyin takımını ikaz ediyorum.

İktidardakilerin canı cehenneme ama söz konusu memleketse, bizim gözümüz hiçbir şeyi görmez. Şu şartlarda, ülkemiz için çok büyük zararlara sebep olacak bu ihanet planlarını bozmamız, iktidara destek verdiğimiz manasına gelmez.

Biz kısacık süre daha sahayı takip ederiz, bu gizli toplantılar, bu gizli görüşmeler ve böyle planlar yapmalar devam ederse, kimse sahaya indirilemeden biz sahaya müdahale ederiz. Türkiye’de şüpheli şekilde peş peşe ölen ünlüler olabilir.

Rusya, Çin ve Amerika başta olmak üzere, Türkiye üzerinde vahşice planlar kurmuş pek çok ülkenin Türkiye’den büyük darbeler aldığı, dünya üzerindeki sömürü ve kara para çarkının kırılmak üzere olduğu… Dünya ülkeleri arasında yeni ve hayırlı ittifakların kurulduğu… Dinleri, dilleri, kültürleri farklı olan halkların dünya üzerindeki zulüm ve vahşet çağını bitirmek için seferber olduğu… Bebeklerin, çocukların, genç kız ve kadınların akıl almaz zulümlerden ve sapıklıklardan kurtarılmaya başlandığı şu zamanda… Bu gidişattan rahatsız olup Türkiye’yi içeriden karıştırmak ve dünya genelindeki bu hayırlı gidişatı durdurmak istemek, büyük, çok büyük bir suçtur. İnsanlığa karşı işlenmiş büyük bir suçtur.

Bir de hak, hukuk, demokrasi, insan hakları, kadın hakları ve benzeri söylemlerle Türkiye’yi bu şartlarda içten karıştırmaya kalkmak, en sert şekilde tepki verilmesi gereken bir ihanet eylemidir.

Böyle yapmaya çalışacak herkesi vatan, millet ve insanlık düşmanı olarak göreceğiz ve bu fitnenin başlamadan söndürülmesi için iktiza edenleri anında yapacağız.

Gezi Parkı hadiselerinin yıl dönümüne denk gelen şu günlerde (27 Mayıs – 2 Haziran), en çok da Türkiye’deki gizli Ermeni çetelerinin, bunların kontrolündeki sözde STK’lerin, sözde siyasi partilerin, sözde siyasetçilerin, terör örgütlerinin, sözde gençlik teşkilatlarının, sözde basın ve yayın kuruluşlarının ve sosyal medya hesaplarının oyunlarına aldanması muhtemel olan, davasında samimi olan, ülkesine asla ihanet etmeyecek olan, insanların canını asla yakmayacak olan, halkların kurtuluşunu gerçekten isteyen solcu kesimleri de akl-ı selime davet ediyor ve ikaz ediyorum.

Büyük oyunlar oynanıyor, büyük tuzaklar kuruluyor ve buna teşebbüs edilirse çok yüksek sayıda can yanacağı, en sert şekilde bastırılmak zorunda kalınacağı şimdiden görülebiliyor.

Tayyip’i elinde oyuncak gibi oynatan, memlekette ve dünyada dönen dolaplardan kasten haberdar etmeyen, Türkiye’yi içeriden karıştırma planlarına hizmet eden o sözde danışmanları, o resmi kimlikli zatları ikaz falan etmiyorum. Onlar ikazdan anlamazlar. İnceldiği yerden kopar, onlar da enselenirler.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın