Soysuz!

Otuz otobüs dolusu özel harekatçı hatta bordo bereli bile kullansan… Bahçeli’yi, MİT’i, mafyaları, organcıları, uyuşturucu taciri eli silahlı çeteleri değil, dünyanın bütün Satanistlerini, Masonlarını ve Türk/İslam düşmanlarını da arkana alsan… Amerika’yı, Rusya’yı, Çin’i değil, yanına daha onlarca ülkeyi de alsan ve bana operasyon yapmaya kalksan, o kuşatmayı bile yararım.

Çatışa, çatışa, sıka sıka Ankara’ya çok kalabalık gelir ve seni Suçişleri Bakanlığının binasından alır, evire çevire döver, kırılmadık kemiğini bırakmaz, sonra kan revan içinde orada yargılar, orada asarım.

Ben mafya babacıkları gibi iki cümlede bir yeminler ekleyerek kuru sıkı sıkmam. Demişsem yaparım.

Senden ve seni piyon olarak oynatan suç çetelerinden nihayet ben de kurtulurum, millet ve memleket de kurtulur, insanlık da kurtulur.

Benim kafamı bozma, benim ayarlarımla oynama. Seni hukuksuz şekilde getirildiğin o bakanlık binasına gömerim. Bunu yapmak için iç savaş değil, aynı anda 3. dünya savaşı çıkması gerekse de çıkartırım ve yaparım.

Seni o bakanlıkta tutmaya çalışan herkesi, her şeyi yıkıp geçeceğim. Ben de bu ülkede mfs isem, seni orada tutabilen bir güç unsuru varsa, haydi meydan… Haydi tutabiliyorlarsa tutsunlar. Senin gibi bir basit piyona değil, hepsine restimi çekiyorum ve açıkça ilan ediyorum:

  • Bu derece hukuk tanımaz, utanmaz, arlanmaz bir tarzda bu devleti idare edebileceklerini, hakkında bu kadar somut suç delili varken hala bir soysuzu içişleri bakanlığında tutabileceklerini zan eden ahmaklar, kendilerini bir nane zan eden teşkilatlar, kısa süre içerisinde sert kayaya çarpacaklar.

Soysuz devri kapanmıştır. Böyle çılgınca operasyon denemeleri de buna mani olamaz. Herkes aklını başına alsın.

Mehmet Fahri Sertkaya