Ağlamayın!

Üstadlarınız komaya girdiler ve bir daha hiç uyanmayacaklar. Cenaze merasimlerine hemen hazırlanabilirsiniz. Ağır yaralanan yüzlerce biraderinizden geri dönebilenleri sakata ayırın, diğerlerini de gömün geçin. Dünya biraz daha pisliklerden temizlenmiş olur.

Aranızda kendisine güvenenler kaldıysa onlar da hemen şimdi metafizikle saldırmaya devam edebilirler. Dünyaya nasıl da ahlaklı bir görüntü vermeye kalkıyorsunuz ama ne kadar insan şeytanı varsa hepsini korumak için seferber oluyorsunuz. Hatta bu uğurda topluca can veriyorsunuz.

Dünyaya anlattıklarınıza bir bakın ve sonra şu yaptığınıza bir bakın. Dünya genelinde, bebek, çocuk, genç kız, genç kadın ayırt etmeden kaçıran ve bunları ayinlerde parçalayan ya da satan ya da fuhşa zorlayan insanlık dışı bir sistemi korumak için kendinizi feda ediyorsunuz.

Sizin davanız yalan, sizin sözleriniz yalan. Sizin gösterdiğiniz yüzünüz yalan. Çok yakında bütün dünya bu gerçeği net şekilde görecek. Biz size, sizin milletinize, sizin devletinize, sizin dininizin mensuplarına nasıl bir zarar verdik de siz bize bu kadar büyük metafizik saldırılar yapıyorsunuz. Bize bu saldırıları yaparken hangi hukuka, hangi ahlak sistemine dayanıyorsunuz. Dünyaya anlattığınız o yalan ahlak sistemine mi… Yazıklar olsun size…

Haydi daha ne kadar gücünüz, adamınız ve üstatlarınız varsa, geçin karşımıza. Dünyanın bütün milletlerini zulümden, katliamlardan, sömürülmekten, organ mafyalarından, fuhuş mafyalarından, haksızlıklardan korumak isteyen biz Türkler, sizlerin de üzerinden tamamen geçelim.

Mehmet Fahri Sertkaya – www.mfs.tv


It is evident from a heap of struck Tibetan monks.

Don’t cry!

Your masters are in a coma and will never wake up again. You can immediately prepare for the funeral ceremonies. Exempt those who could return from hundreds of seriously injured brothers and bury the others. The world is cleansed of dirt a little more.

If any of you remain confident, they can continue to attack metaphysically right now. You are trying to give the world a moral image, but you are mobilizing to protect all the human demons. In fact, you die communally(en masse) for this cause.

Take a look at what you told the world and then look at what you have done. Around the world, you sacrifice yourself to protect an inhumane system that indiscriminately abducts babies, children, girls, young women and smash or sell them in rituals or force them into prostitution.

Your cause is a lie, your words are a lie. Your face is a lie. Very soon the whole world will see this fact clearly. How did we hurt you, your nation, your state, the members of your religion? You are doing such great metaphysical attacks on us. What law and which moral system do you rely on when making these attacks on us? Is it that false moral system you told the world … Shame on you!!!

Come on, if you have more power, men and masters, go ahead. We Turks, who want to protect all nations of the world from oppression, massacres, exploitation, organ mafias, prostitution mafias, and injustice, let’s squash all of you completely.