Artık dünyanın bunu bilmesinin vakti de geldi. Putin şeklinde gördüğümüz şey aslında bir biyonik robot. İçinde bir uzaylı var. Bu yıllardır böyle ama son zamanda içindeki uzaylı değiştirildi. Öncekiyle aramız çok iyiydi. Ortak noktalar bulabiliyor ve anlaşabiliyorduk. Bu yeni gelen çok sorunlu bir kişi ve anlaşmak mümkün değil.

Büyük bir kararlılıkla Yeşillere çalışıyor, Ruslara ve dünya insanlığına düşmanlık ediyor. Son yaptığım iyi niyetli hamleleri, Türkiye – Rusya arasında yeniden köprü kurabilme gayretimi de bilerek heba etti. Rus milleti ve Rusya devleti onun umurunda bile değil. Gerçek Putin olsaydı veya bir önceki uzaylı olsaydı, olaylar bu şekilde gelişmezdi. Rusya için çok büyük bir felaket süreci başlamış oldu.

Az önce Putin suretindeki biyonik robotun içindeki o uzaylıyı ölmekten beter bir hale getirdik. Onu korumak için sahaya inen çok özel metafizikçilerden onlarca ölü var ve onlarca ağır yaralı var. Bundan sonra da ayarı kaçırdığında ona ayar çekeceğim ama yine de Rusya ile aramızda en ufak bir ortak nokta kalmadı ve buna ben sebep olmadım. Elimden daha başka bir şey gelmezdi. Haydi hep beraber buyrun şimdi Rusya için cenaze merasimine…

Mehmet Fahri Sertkaya – www.mfs.tv


A catastrophic period has begun for Russia

Now is the time for the world to know this. What we see in the form of Putin is actually a bionic robot. There is an alien inside. It has been like this for years, but recently the alien in it has been changed. We used to get along with the previous one. We could find common points and get along. This newcomer is a very troubled person and it is impossible to get along.

He works with the Greens with great determination and is hostile to the Russians and the humanity of the world. I have tried to re-establish a bridge between Turkey&Russia but he has conciously thrown away this well-intentioned endeavor of mine. He doesn’t even care about Russian Federation and Russian nation. If it were the real Putin or the previous alien, things would not have developed this way. A great catastrophic process has begun for Russia.

We just made that alien in a bionic robot in the form of Putin worse than dying. There are dozens of dead and dozens of serious injuries from very special metaphysicists who came to the field to protect him.

From now on, when he goes astray I will reform him, however there is no more any slightest common ground between us and Russia that I did not cause the problem. I could not do anything else. Come on all together now a moment of silence for Russia. …