Rusya için çok büyük bir felaket süreci başladı

Artık dünyanın bunu bilmesinin vakti de geldi. Putin şeklinde gördüğümüz şey aslında bir biyonik robot. İçinde bir uzaylı var. Bu yıllardır böyle ama son zamanda içindeki uzaylı değiştirildi. Öncekiyle aramız çok iyiydi. Ortak noktalar bulabiliyor ve anlaşabiliyorduk. Bu yeni gelen çok sorunlu bir kişi ve anlaşmak mümkün değil.

Büyük bir kararlılıkla Yeşillere çalışıyor, Ruslara ve dünya insanlığına düşmanlık ediyor. Son yaptığım iyi niyetli hamleleri, Türkiye – Rusya arasında yeniden köprü kurabilme gayretimi de bilerek heba etti. Rus milleti ve Rusya devleti onun umurunda bile değil. Gerçek Putin olsaydı veya bir önceki uzaylı olsaydı, olaylar bu şekilde gelişmezdi. Rusya için çok büyük bir felaket süreci başlamış oldu.

Az önce Putin suretindeki biyonik robotun içindeki o uzaylıyı ölmekten beter bir hale getirdik. Onu korumak için sahaya inen çok özel metafizikçilerden onlarca ölü var ve onlarca ağır yaralı var. Bundan sonra da ayarı kaçırdığında ona ayar çekeceğim ama yine de Rusya ile aramızda en ufak bir ortak nokta kalmadı ve buna ben sebep olmadım. Elimden daha başka bir şey gelmezdi. Haydi hep beraber buyrun şimdi Rusya için cenaze merasimine…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

.

Bir Yorum Yazın