Teröristlerin maskesi: demokrasi…

Herkes rengini daha da açıkça belli ediyor

Terörün, teröristlerin, katliamcı canilerin destekçisi gizli Hristiyan Temel Karamollaoğlu konuştu: Siz birini kapatırsınız bir başkası çıkar

Çoğunlukla gizli Hristiyan hainlerle, teröristlerle dolu Saadet Partisi’nin Genel Başkanı olan, son dönemde iyice gizli Ermeni/Hristiyan çetesi mensubu siyasetçilerle yakın olan, bu yakınlığı ve ortak hareket tarzını iyice zahir eden, Cumhurbaşkanı seçimi sürecinde bile gizli Ermeni/Hristiyan Abdullah Gül’e destek veren Karamollaoğlu, son çıkışlarıyla da hiç şaşırtmadı.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu haftalık basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi. SP lideri, memleketin HDPKK teröründen ve ihanetinden kurtulması için herkesin çırpındığı şu günlerde, “HDPKK’nin kapatılması” tartışmalarına ilişkin bir soruya da kendisinden beklenen cevabı verdi. Siyasi partilerin demokratik hayatın vazgeçilmez unsurları olduğunu belirterek laf yuvarlayan Karamollayan “Siz birini kapatırsınız bir başkası çıkar” diyerek “Kapatabilseniz ne olur, yenisini açarız” mesajı da verdi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın