Astrolog mu? Emin misiniz?

“Sanat camiası” denilen camianın içindeki pek çok kişinin ruh sağlığı bozuk. Elbette bunun pek çok sebebi var ama en önde gelen sebeplerinden biri de metafizik sahada uğradıkları saldırılar.

Pek çok ünlü ismin son zamanlarda nerede ise akıl sağlığını kaybettiğini, bazı oyuncuların aile fertlerini öldürdüğünü dahi gördük. Son yıllarda Türkiye’de astrolog, medyum, bioenerji uzmanı ya da çeşitli sıfatlar takarak faaliyet gösteren büyücülerin sayısı hızla arttı ve buna mukabil olarak acılar, göz yaşları ve trajediler de arttı.

Lakin onlarca yıldır bu sahada faaliyet gösteren ve çok can yakmış ve kötülükte yüksek mesafe almış kişiler de var. Tam bir dişi insan şeytanı olan Rezzan Kiraz da bunlardan biri… Sektördeki yeni yetme yüzlerce kişinin veremediği zararı, hedef kişiye tek başına verebilecek kadar ileri seviyede bir gizli Yahudi, gizli Satanist büyücü olan Rezzan Kiraz, büyük tehlike arz ediyor.

Pek çok kişiyle olduğu gibi Yıldız Tilbe ile de onlarca senedir takıntılı şekilde uğraşan Rezzan Kiraz’ın birine takması için, o kişinin hala insan kalmış, hala iyilik yanlısı birisi olduğunu bilmesi yeterli oluyor.

Bebeklere ve çocuklara bile işkence yapılarak öldürülen sadistçe büyü ayinlerine gençliğinden beri katılan gizli Yahudi Rezzan Kiraz’dan ve benzerlerinden bu devletin, bu milletin, bu insanlığın bir an evvel hukuku dairesinde kurtarılması gerekiyor. Kanunlar yeniden düzenlenmeli, her ne isim ve maske arkasında olursa olsun büyücülük yapan kişiler sert şekilde cezalandırılmalı.

Bebeklerin, çocukların organlarını çıkartarak büyü yapmakta kullanacak kadar sadistleşmiş böyle kişileri, çeşitli sıfatlarla ekranlara çıkartan kanalların sahiplerinin ve üst yöneticilerinin de acilen soruşturulması gerekiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın