Küstah fitneci…


Hep aynı oyunlar… İçimizdeki İsrail’in bir grubunun Sözcü’sünün yazarı gizli Yahudi Yılmaz Özdil, asırlardır klasikleştirdikleri bir taktiği yine denedi. Yeri geldiğinde herkesten fazla Türklük, Müslümanlık, vatan, ahlak vurgusu yapıp durdukları halde hayatları/işleri ile sözleri hep birbirine ters olan bu hainler, göründükleri gibi olmadıkları iyice fark edildiği ve sıkıştıkları zaman Alevilik kartını sinsice kullanmaya devam ediyorlar. Yahudiliklerini, Türk ve İslam düşmanlıklarını Alevilik maskesiyle örtmeye çabalıyorlar.

Türkiye’deki en büyük vatan, millet, din düşmanlarından biri olan gizli Yahudi Yılmaz Özdil, kendisi için “Öldüklerinde cesetleri camiye sokulmasın” diyen öğretim görevlisi Doç. Dr. Ebubekir Sifil’e, “Camiye almazsan, cemevinden kaldırırlar, müsterihim. Sen düşün!” yanıtını verdi.


Yalova Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Ebubekir Sifil, isim vererek Yılmaz Özdil ve Cüneyt Akman’ın cesetlerinin camiye sokulmamasını söylemiş ve “Diyanet İşleri Başkanlığı’na bir teklif: Başta Yılmaz Özdil ve Cüneyt Akman olmak üzere dinî sembol ve değerlerle, duayla, namazla… alay edenler, kim olurlarsa olsunlar, öldüklerinde cesetleri camilerimize sokulmasın, cenaze namazları kılınmasın” ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın