Nabız kaç? Atıyor mu?


Nabız kaç? Atıyor mu?
Pes etmeyin, adrenalin verin, şoklamaya devam edin.


Ne kendi etti rahat, ne aleme verdi huzuuuurrrr
Dünyadaki en büyük insan şeytanlarından biriydi,
Şimdi dayansın ehl-i kubuuuuurrrrr


Bu gün kimlerin, hangi kara paracıların, hangi hainlerin korona virüse yakalandığını açıkladığını takip ettiniz mi?

Tek tek uğraşmaya değer görmediğimiz ve kanal duvarını doldurmasını istemediğimiz için vermiyoruz ama ilgilileri takip etsinler gelişmeleri. Artık çarpılmayanları bile, çarpılacaklarına kesinlikle inandıklarından, korona diye diye kendilerini geri çekiyorlar.


Bu arada, Mısır piramitleri pek çok maksatla yapıldılar ama en önde gelen hedeflerden ikisi metafizik saldırılardan korunacak korunaklı bir mekan yapmış olmak ve suni/yapay afetlerden korunacak korunaklı bir mekan yapmış olmaktı.

O yüksek bilim ve teknoloji çağında da devletler suni felaketler yapabiliyorlardı ve sebep oldukları suni depremler, fırtınalar, kasırgalar, hortumlar sayesinde düşman devletten/milletten milyonlarca kişinin ölmesine sebep oluyorlardı. Firavunlar bunları ifade ederek halkını seferber ediyor ve Mısır halkı piramitleri gönül rızasıyla, kölelik/baskı/tehdit olmadan yapıyordu. Çok da iyi şartlarda çalıştırılıyorlardı. İyi besleniyorlardı, sürekli tıbbi destek alıyorlardı. Son yapılan kazılardan birinde, piramitlerin inşasında çalışan kişilerden birinin iskeletinde kırık sonrası ameliyat izi de bulundu ve açıkça dünyaya duyuruldu. Lakin malum basın ve medya bilim adamlarınca açıklanan bu gerçeği açıkça insanlığa duyurdu mu?

O devirde metafizik tekniklerle de devletler/milletler arasında çatışmalar yaşanıyor ve kısa sürede milyonlarca kişinin metafizikle öldürüldüğü oluyordu.

Piramitleri yapmanın bir sebebi de uzaylıların metafizik saldırılarından korunmaktı. Bu güne kadar bu gerçekleri çok sayıda bilim adamı ve gizli servis çözdü ama dünya insanlığına anlatıldı mı?


Kaç zamandır yazacaktım da ortam buna hazır değil diye hep geri durdum. İstesek Çin’in, ABD’nin ya da Rusya’nın ordusundaki mevcudun yarısını bir günde metafizik tekniklerle öldürebiliriz.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın