Tayyip!

Ben sizin etrafınızdaki baskıyı/tuzakları kaldırdıkça, yolunuzu açtıkça ve gücünüzü artırdıkça, sizden çok beni hedef almak isteyen ve oturup sinsice planlar yapanlar var.

Herhangi bir silahlı çatışma ya da fiziki bir saldırı gibi anlama, ondan yana çok sağlamım ve hiç sorun yok. Lakin Çin ve Rusya ile paslaşan Türkiye içindeki bir çetenin de kullanılmasıyla hukuk/yargı kartıyla yolumu/sesimi kesmek isteyen ülkeler, çeteler ve kişiler var.

Adalet sistemi ile üzerime gelinirse ve zaten düşüncesizce yaptığınız hamleler sonucu oluşan onca dosya kaşınırsa, ben kısa sürede sıkıntıdan çıkmak için sana ve etrafına vurmak zorunda kalırım. Bunu yapmak için de bavullar dolusu somut delilleri adli yetkililerin önlerine yığmam gerekir ve zaten bu kısma gelinirse üzerime oyun kuranlar daha da sevinir.

Siz bana bir yanlış yapmadan ben asla sözümden dönmem, anlaşmadan caymam ama şu sıkıntıya ben sebep olmadım. Onca ikazlarıma rağmen hukuk yoluna siz gittiniz ve her şeyi berbat ettiniz. Şimdi nasıl temizliyorsanız temizleyin dosyaları, sicilimi ve itibarımı…

Hayatta hiçbir açığım, yanlışım yok ve o uydurma, hukuksuz, zorlama dosyalarla ve raporlarla üzerime gelinmesine izin vermem.

Bu gün Adnan Oktar’a cezaevinde ne olmuş? İddialar doğru mu?

Adnan Oktar’ın cezaevinde aniden fenalaştığı, kriz geçirdiği, sonra bayıldığı, tıbbi müdahale yapıldığı ve bir süre sonra da öldüğü iddiaları doğru mu?

Biz de merak ettik, birileri bir baksın.

Hayatta kalması imkansızdı, İblis yetişip bedenini onun bedenine siper etmeseydi…

Herkes haddini bilecek! Mühlet verildiğini kabul etmeyip iyice azanlar ve durmaksızın bize saldıranlar, ölecek.

Sebebine yarım saat içinde bir buçuk milyar cin kabilesi ölüp yok oldu. O kadar hışımla saldırdık. Sabahtan bu yana yok olan cin kabilesi sayısı 2 milyarı buldu. Geçen bahsettiğim de yedi milyar kabile olduğu doğrulandı. Şimdi herkes cinler aleminin yüzde kırkının yok olduğunu konuşuyor .

İblis, sistemi çökmeden önce cinleri harcamak, yok etmek için onları kandırıyor.

“Mfs’nin annesini cinler öldürmüş. O günden sonra cinlerden nefret etmiş, kin tutmuş. Şimdi bütün cin kabilelerine -Ya Müslüman olacaksınız, ya öleceksiniz- diyor. Bu Mfs yakında cinler aleminde bir tane gayr-i müslim cin kabilesi bırakmayacak. Öyle ise bedeli her ne olursa olsun bu adamı ve ekibini durdurmalıyız” diyor.

Dün, yaklaşık bir milyon kadar cin kabilesi cephede iken onlardan önde gelenlerle konuştum. Önce anlattıklarıma inanamadılar ve sonra 750 bin kadar kabile bir anda cepheden çekilip İblis’in kurmaylarına “Bizi neden kandırıyorsunuz, mfs anlattığınız gibi değil” dediler. İblis’in oyunları iyice gün yüzüne çıktı ve ona başkaldırmalar bir anda yüksek oranda arttı.

Cin kabileleri bu şekilde olunca, en çok da güzelce konuştuğum ve nasihat ettiğim bilge ve söz sahibi bir cinin vesilesiyle sadece dün bir milyar kadar cin kabilesi Müslüman oldu.

Bu bilge cini, daha önce Müslüman olmasına vesile olduğum cinlerin yanına gitmesine, medenice görüşmesine, gözleriyle görüp bilmesine, anlamasına ikna ettim. Zarar verilmeyeceğini garanti ettim. En çok da cin kadınlarının, genç kızlarının, çocuklarının nasıl güzel bir muamele gördüğüne dikkati çektim. Kimseye zarar vermeden, kendileri de zarar görmeden, İslam ahlakı ve hukuk ile çok güzel hayatlar yaşadıklarını görmesini istedim. Müslüman cinlerin amirleri ve alimleri ile konuşup istediği bütün soruları sormasını istedim. Kendisi de çok medenice tavırlar sergiledi ve istediklerimi yaptı. Sonrasında da çok hayırlı gelişmeler oldu ve hala cinler aleminde Müslüman olanlar çok oluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın