Şu metafizik işlerini de artık bırakın.

Boş yere milyonlarca cin kabilesi ve toplamda milyonla medyum öldü. Sayılar son bir haftada o kadar yükseldi ki ben işin içinde olduğum halde şaşkına döndüm.

O konseyle konuş, Trumpla ve Amerikayla da bir ortak paydada buluşalım, cemaatimizin taleplerini yerine getirsinler ve sonra onları da rahat bırakalım hatta yer yer destekleyelim.

Siz niye çile çekiyorsunuz? Az akıllı olun, bizimle yol alın ve bırakın Çin ile Rusya çekeceğini çeksin.

Space science concept.

Beni boşa uğraştırmayın

Bütün planlarınız çöktü. Mfs yalnız, çaresiz ve güçsüz kalmadı. Hep hatalı kararlar aldınız ve Mfs sizi bir kez daha şoklara soktu. Bundan da büyük darbeler alarak ve çok güç kaybederek ve çok zarar ederek çıktınız.

Tekrar ettirmeyin. Ben bir süre ağırdan gideceğim, verdiğim sözlerimi tutacağım. Yine olmadık hatalı yorumlar yapmayın ve bunu da zayıflık zan etmeyin . Bu sürede bana verdiğiniz sözleri tam tutup tutmayacağınıza ve eksik aksak kısımları çözüp çözmeyeceğinize bakacağım.

Bir kez daha hayal dünyasında gemiler yüzdürürseniz ve olmadık planlar içine girerseniz ve bir kez daha çok kızarsam, bu defa frenim patlar ve beni ben bile durduramam. iyi bir şans değil mi bu? Kullanın, değerlendirin. Ortak paydalarda hareket edin. Ortak düşmanlarımıza karşı gevşemeyin, planlarınızı aksatmayın, sebeplere uyun, kendinizi olduğunuzdan güçlü görmeyin. Bu fırsatı da kaçırmayın. Eksik kalan kısımları tamamlayın, biz sizin önünüzü beklediğinizden daha büyük ve daha hızlı açacağız.

Bence bu dünyanın en başta Çin’den kurtulması lazım. Rusyanın etrafının boşaltılması ve sonra Rusya’nın dağıtılması ve yok edilmesi lazım.

O konsey de emri/sistemi altındaki her gruba talimatları net versin ve şu metafizik pislikleri, medyumları, büyücüleri tamamen durdursun. Biz zaten Çinlilerle, Ruslarla ve rahat durmazlarsa Yeşillerle ve Grilerle çatışacağız.

Haydi bakalım bu defa neler yaşanacak.

Sisi yanlış yapıyor ve sonunu hazırlıyor.

Sisi ruh sağlığını iyice bozuyor. Zaten sağlığı iyi olsa bile şu olayları/dengeleri doğru okuyup doğru kararlar verebilecek bir liyakati yok. Şu dengeler arasında tutup Rusya’ya yakınlaşabiliyor.

Son zamanlarda çok yanlış kararlar alıyor. Halbuki ben onu uyardım. Böyle giderse Sisi çok kısa zamanda ve çok az emekle devrilir. İyi de olur. Ben Rusya ve Çin’e yakın bir Mısır görmektense Ankebut Ağının tekrar nüfuzuna girmiş bir Mısır görmeyi tercih ederim. Hatta bu yöndeki çabaları desteklerim.

Başın sağ olsun Sisi! Dört adamın da öldü. Çok direndiler, çok tekniktiler ve binlercesine bedeldiler. Lakin uzun sürmedi ve öldüler. Haberi benden duymuş ol, birazdan sana zaten söylerler.

Mısır’ın en kadim ve en ağır büyülerini bilen ve bana yapan ve aynı zamanda medyum olup saldıran dört adamını kaybetmek sana evlat acısı gibi koyacaktır ama bizde hiç zarar ziyan bile olmadığını bilmek ve o adamların ağızlarından burunlarından kanlar gelerek feci öldüklerini bilmek de sana çok koyacaktır.

Seni çarpmayacağız, endişe etme. Senin devrilmen ve asılman lazım. Sen bunu çoktan hak ettin.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın