Ankebut Ağının kara para işlerinde sürekli kullanılan sistemlerden biri de Torku…

Torku’nun sistemi türlü türlü kara para işlerinde çok yoğun olarak kullanılıyor.

Torku’nun nakliye sistemi yoğun olarak uyuşturucu ve kara para transferinde kullanılıyor ama bazı durumlarda silah, mühimmat ve tarihi eser kaçakçılığında/transferinde de kullanılıyor.

Sözde İslami terör örgütlerinin mensuplarını/teröristleri ve kaçak göçmenleri, Torku’nun araçları ile de taşıyorlar.

Bu nakliyeyi yapanlar, söz konusu göçmenlerin organ ve fuhuş mafyalarına kurban olduklarını da biliyorlar.

Torku’nun araçları gümrüklerden el sallayıp selam vererek ve göz ucuyla evraklarına bakılarak geçiyor. Çünkü gümrüklerde de bu sistemin adamları var.

Torku’da uyuşturucu işlerini organize eden adamlarının lakabı Pablo Escobar…

Ona kendi aralarında Pablo Escobar da diyorlar.

Resmiyette başka türlü görünse de Torku’nun gerçek sahibi Unilever…

Ankebut Ağı, dünya devi olan Unilever üzerinden dünyanın başka devletlerinde de dini ve milli değerleri kullanarak firmalar kurdu/kuruyor. Bunları kara para işlerinde organize ediyor.

Zaten dünya genelinde Unilever’in nakliye sistemi üzerinden de kara para mafyalarının her türlü nakliye işi görülüyor. Uyuşturucu, silah, mühimmat, fuhuş ve organ mafyaları için yetişkin insanlar, kadınlar, genç kızlar, çocuklar ayrıca vücutlardan çıkartılmış organlar, nakit paralar, tarihi eserler, teröristler taşınıyor.


Kara para işlerinde milletler arası bağlantılar/anlaşmalar yapılırken, baronun yeğeni olarak Cengiz Er de yer alıyor.

Tayyip’in yeğeni olan ve son yıllarda kuduz köpek misali Süleymanlılar cemaatine hırlayan ve iftiralar savuran, karalayan Cengiz Er, her türlü kara para işlerinde Tayyip’i temsilen bağlantılar gerçekleştiriyor. Çoğunlukla telefon üzerinden görüşmeler yapsa da yüz yüze görüşmeler yaptığı da oluyor. Bu anlaşmalar icabı sevkiyatlar yapılırken Cengiz’in bir eli de hep Torku’nun üzerinde oluyor.

Cengiz’in basın medya linçleri yapmak, yaptırmak dahil olmak üzere muhtelif hukuk dışı işler çerçevesinde memlekette paslaştığı çeşitli patronlar, siyasiler, kurum ve kuruluşlar da var. Star TV ile ise güçlü bir bağı var.

Konya’da yerin altında bile kara para işleri dönüyor. Mevlana Celaleddin-i Rumi hazretlerinin türbesinin altından bile bu pis işler için kullanılan tüneller geçiyor. Bu yer altı sistemleri ile de Torku’nun bağlantısı var.

Bir Takipçimiz (07.10.2020, 14:20)

Muhterem hocam s.a.

Hocam bugünkü Torku yayınınız istanbul’da yaşayan bir Konya’li olarak bizi çok şaşırttı. Biz Torku’yu Konya çiftçiler kooperatifi Konya şekerin bir markası olarak biliyorduk. Çok ama çok şaşırdık bira,daha detay açarsanız seviniriz.

Başka sı söylese insan inanmaz ama siz söyliyorsanız doğrudur

Bir ara bilalinde ortak olmuş gibi duymuştuk doğruluk derecesi nedir öyle bir durum varmı???

Teşekkürler hocam…

Mehmet Fahri Sertkaya (07.10.2020, 15:32)

v.a.s. Yılları önce Torku sorulunca “Kötü kokular geliyori sahiplenmeyin” diye yazılar yazmıştım ve ses getirmişti. Konuyu biraz daha açmak bu günlerde nasip olacakmış. Daha da açmak belki yarın belki yarından da yakın olabilir. Bu, sahadaki vaziyete, karşımızda alınacak kararlara bağlı

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın