Türkiye büyük karışacak…

Ankebut Ağı ile anlaşamadığımız, bize zaman kaybettirip durdukları, oyaladıkları, kaç kere rezil olduklarını unutup kendilerini yine bir nane zan ettikleri şu günlerde son bir tekrarla daha şuraya aktarayım da vebal benden gitsin ve isteyen tedbir alsın, isteyen kulak arkası etsin:

Anlaşılan o ki gücümüzü daha da iyice görmek isteyenler var. Öyle ise benim, sesimin ulaştığı herkese ve her kesime söyleyeceğim şudur:

  • Çok büyük bir siyasi, idari, adli ve ekonomik krize hazır olun. Bankalarda paranız, döviziniz, neyiniz varsa hemen çekin. Borçlanmayın, çokça zaruret yoksa yatırımlar yapmayın. Paranızı Türk Lirası olarak elinizde tutmayın. Dolar da almayın. Euro ya da altın cinsine çevirin.

Büyük bir kriz var.

Açık denizde Türkiye’ye doğru yol alan uyuşturucu yüklü bir gemiye talimat verildi, rotası değiştirildi.

İstanbul’da Beyoğlu, Esenyurt ve Gaziosmanpaşa gibi semtler, en yoğun şekilde uyuşturucu ve fuhuş işlerinin yapıldığı semtler arasındalar.

Şimdi bütün dikkatler bu bölgedeki kara para işlerine çekildi ve vatanseverler cephesi buralarda büyük işler yapacaklar. Daha şimdiden Ankebut Ağı çok büyük miktarda kara para kaybına başladı.

Dikkat edilmeli

Ankebut Ağına mensup olan emniyet yetkilileri sokaklara polis memurlarını gönderip göze batması için yalandan/kontrollü bir iki operasyon yaptırabilirler. Basında, medyada kendi kontrollerinde birkaç haber de yaptırabilirler.

Söz konusu mizansen operasyonlarda, kendileriyle bağlantılı mafya mensuplarından bir kaçını alıp emniyet müdürlüklerinin bir kapısından alıp diğer kapısından bırakacaklardır. Bazılarını da operasyon sırasında ellerinden kaçırmışlar gibi rol yapacaklardır. Bazılarına da zaten operasyon öncesi haber uçuracaklardır.

Bir Takipçimiz ( 07.10.2020-07:49)

S.aleyküm sevgili mfs.

Cezaevinden çıkan bir yakınım ile içeri hakkında biraz müzakere ettik. Uyuşturucu, esrar, eroin vs her türlü melaneti görevlilerin içeriye aldıklarını, bunları yukarıdan birilerinin kolladıklarını bahsetti.

Abdülhamit gül de bu işin içinde mi.?

Mehmet Fahri Sertkaya( 07.10.2020-12:45)

v.a.s. Var, var.. O da var ve daha türlü türlü pis işin içinde var o Abdülhamid gül.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın