Rusya yine neler çeviriyor?

Rusya yine neler çeviriyor. Kuşların ölmesine çok yüksek enerji dalgaları mı sebep oldu.

Gökyüzünden adeta kuş cesetleri yağdı. Rusya’nın Balakovo şehrinde kaydedilen ve korku filmlerini aratmayan bazı görüntüler paniğe neden oldu. Caddelere saçılan ölü kuşlar, görenleri hayrete düşürdü.

Bazıları çıkıp sözde bilimsel açıklamalar yapmaya çalışsa da bunlar itibar edilecek türden değillerdi. Bu sözde bilimsel açıklamalara göre kuşların bir anda topluca ölmesine sert rüzgarlar ya da hava kirliliği sebep olabilirmiş.

Oysa Rusya’nın çok yüksek elektromanyetik dalgalar kullanarak düşman gördüğü bazı ülkelerde suni felaketlere sebep olduğu biliniyor. HAARP’ın rakibi olan Rus sisteminin de ani sıcaklık değişmelerine sebep olduğu, depremlere sebep olduğu, tarım arazilerinin ve hasat edilmemiş mahsulün kurumasına ve kuraklığa sebep olduğu, fırtınalara, sellere sebep olduğu biliniyor.

Böyle bir şeyi yapabilmek için, gökyüzüne çok güçlü sinyaller yayan sistemin arkasında çok büyük bir enerji üretebilecek bir sistemin de olması gerekiyor. Balakovo şehrinde de bir nükleer santral bulunuyor.

Suni felaketlere sebep olabilmek için gökyüzünün iyonosfer tabakasına çok güçlü/büyük elektromanyetik dalgalar gönderilmesi gerekiyor. Bu, dünyanın tabii sisteminin işleyişini bozuyor ve ardından türlü suni felaketler yaşanıyor.

Böyle bir saldırı için güçlü dalgalar gönderilirken hayvanların davranışlarında tuhaflıklar da görülüyor, hayvanların öldüğü de görülüyor.

Dünyada son yıllarda artış gösteren depremlerin, fırtınaların, sellerin, hortumların ve orman yangınlarının çok büyük bir kısmı suni tekniklerle sebep olunmuş felaketler. Süleyman a.s. zamanında da suni tekniklerle dünya neredeyse yaşanmaz hale getirilecekti ki devlet gücüyle ve kısa bir zamana yayarak bilim ve teknoloji yok edildi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın