Artık metafizikte dünyanın en iyisi Türkler oldu

Biz Türkler, pek çok önemli sahada olduğu gibi, metafizik sahada da çok ama çok geri bırakıldık.

Dünyada bu işin öneminin farkında olan ve yoğun şekilde kullanan devletlerin/milletlerin çok gerisinden yola çıkıp, kısa sürede, sessiz sessiz ve gayr-i resmi şekilde ilerleyip, son zamanlarda en iyiler arasına girdik ve şu anda dünyanın tartışmasız olarak en iyisiyiz. Karşı konulamayan, karşılarında durulamayan tarafız.

Çok çok yakın gelecekte, 100 sene süren bir örtülü işgal sürecini sonlandırarak devletimizin idaresini gizli Yahudilerden, gizli Ermenilerden, Masonlardan tekrar elimize alacağız. Bunu yaptığımızda resmi kurumlarımız da metafizik sahada dünyanın en iyileri olacaklar.

Ordumuz içinde dünyanın en iyisi olan metafizikçi ekipler/birimler yetiştirip görevlendireceğimiz gibi, İstihbarat ve Emniyet Teşkilatlarımız için de dünyanın en iyisi olan metafizikçi ekipler yetiştirip görevlendireceğiz.

Hangi cihetten/sahadan bakılırsa bakılsın açıkça gözler önünde ki bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılıyor. Çünkü uzun bir aradan sonra Türkler yeniden tarih sahnesine çıkıyor. Hem de muazzam bir kudret, inanç, kararlılık, azim, mücadele ve ihtişamla…

Önce Osmanlı, sonra Süleymanlı…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın