Hem cinci, hem medyumdu


Hem cinci, hem medyumdu.
Düşmedi, düşürüldü.

Şişli’de 7. katta balkon demirleri üzerinde akrobasi yaparken düşerek öldüğü iddiasıyla haberlere konu olan Ukrayna asıllı eski jimnastikçi ve aerobik hocası Larysa Kuzyk, aslında hem cinci hem de orta seviyede bir medyumdu.

Büyücü değildi, büyü yapmayı öğrenememişti. Lakin cinler alemine karışmıştı, cinlerle irtibatı vardı ve cinleri art niyetle kullanıyor, delirtmek, intihara sevk etmek, öldürmek maksadıyla insanların üzerine sevk ediyordu.

Aynı zamanda doğuştan gelen medyum kabiliyetleri vardı ve bunu da art niyetle kullanıyordu.

Bu özellikleriyle arazide biliniyor ve zaman zaman kendisine iş pas ediliyordu. Aracılarla muhatap oluyor ve kendisine iş pas edenin CIA olduğunu bilmiyordu.

Larysa Kuzyk alkol, uyuşturucu ya da başka bir şeyin ya da kişin tesiriyle oradan düşmedi. Saldırmakta olduğu kişiden/kişilerden ani ve çok güçlü bir metafizik darbe aldı. Saniye içerisinde şuuru bulandı, kontrolünü kaybetti, zaman ve mekan algısı kayboldu. Bir anda bir hayal perdesi içinde yaşamaya başladı. Nerede olduğunu, ne yaptığını bilemez bir şekilde jimnastik hareketleri yapmaya başladı. Önce kendi etrafında döndü, sonra art arda taklalar atmaya kalktı ve aşağıya uçtu.

Zaten yıllardır medyumluk kabiliyetleriyle ve cinleriyle çok sayıda insanı ani ve feci ölümlere sürüklemişti. Çok can yakmıştı. Bu yaşanana “ilahi adalet” de denilebilir, “eden bulur” da denilebilir.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın