Dünyada artık Covid-20 de yayılıyor…

“Doktorlara göre, yeni salgın, yeni bir koronavirüs türünden kaynaklanıyor. Bu virüs çok daha agresif ve daha hızlı çoğalıyor”

Vietnam’da turizm, hava trafiği ve toplu taşıma yeni salgından çok etkileniyor. Zorunlu olmadıkça sokağa çıkmak yasaklandı. Bazı bölgelerden turistler tahliye ediliyorlar ve bazı bölgelere uçuşlar durduruldu. Vietnam salgınla mücadelede yeni bir safhaya geçti.

Dünya insanlığına bu gerçek artık açıklanmalı

Dünyada artık Covid-20 de yayılıyor.

Covid-19 gibi Amerikan/CIA üretimi olan Covid-20 bir süredir dünyanın her yerinde görülüyor. Baştan beri “İkinci dalga” deyip duran yetkililerin çoğu, Covid-19’un ardından Covid-20’nin geleceğini biliyorlardı. Bu, en baştan çalışılmış, kararlaştırılmıştı.

Bir süredir Türkiye’de de Covid-20 vakaları görülüyor. Sağlık Bakanlığı “Virüs (Covid-19) mutasyona mı uğradı” diye ülke genelinde araştırmalar/tetkikler yaptırıyor ama bu acımasız planın bir parçası… Yeni bir virüs dolaştığını o sağlık bakanı Koca da onun sözde bilim kurulundaki gizli Yahudi ve gizli Hıristiyan vatan hainleri de biliyorlar. Covid-19 ülkemize gelip iyice yayılmadan aylar öncesinden tedbirler alabilirlerdi, almadılar, gelmesini ve yayılmasını beklediler. Şimdi de Covid-20’nin iyice yayılması için zaman kaybettiriyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın