Rüya Tabirleri-İstediğiniz halde hizmetler yapma fırsatı bulamamışsınız…

Mehmet Fahri Sertkaya, [08.06.20 05:39]

Bugüne kadar çok candan istediğiniz halde, istediğiniz gibi hizmetler yapmak imkanı bulamamışsınız. En doğrusunu Allah bilir ama benim anladığım o ki bundan sonrasında, bulunduğum konumum ve gücümle size de vesile olacağım ve çok güzel yerlerde çok güzel hizmetler yapmanız nasip olacak. O hizmetler, kritik bir zamanda yapılan ve manen çok yükselten kritik hizmetler olacaklar. Bunlar sizi çok mutlu edecek ve huzur bulmanızı sağlayacak. Bu davanın cefasını çekenlerden olmuşsunuz, şu fani dünyadan göçüp gitmeden önce bir süre sefasını da süreceksiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya, [08.06.20 05:42]

Şu anda zaten bu rüya tahakkuk ediyor. Çamaşır makinesi görmek, güçlü, vasıflı, etkili, yetkili, ulvi bir kimseye delalet eder. Böyle bir kimseye yakın olmak çabası sergilendiğine, onun akıl hocalığı ile büyük işler yapabilmeye delalet eder.

O kişilere gelince…

Şu yolumuza bağlılık ve teslimiyetinizin tam olduğuna, Ashab-ı Kehf misali bir teslimiyete sahip olduğunuza ama buna rağmen bir süreyi uykuda geçireceğinize yani bir süre aktif olarak hizmette bulunamayacağınıza ve sonrasında büyüklerimizi memnun eden hizmetlerin içinde bulunacağınıza delalet ediyor. Zaten yukarıda kendinizden bahsederken on seneden fazla süre hizmetin tam olarak içinde bulunamadığınızı, yolumuzdaki bazı münafık idarecilerin sıkıntılara sebep olduğunu ifade etmişsiniz. En doğrusunu Allah bilir de bununla alakalı olduğuna yordum ve bu rüyanın da bir kısmı gerçekleşmiş. Orada, o mübarek huzurda, çok büyük ihtimalle sizi ikaz etmişlerdir. Çevrenizdeki münafıklara dikkat çekmişlerdir.

Kehf Suresi

﴾107﴿ İman edip dünya ve âhiret için faydalı işler (hizmet, cihad, ibadet) yapanlara gelince, onlar için de konak olarak firdevs cennetleri vardır.

﴾108﴿ Orada ebedî/sonsuz kalacaklardır. Oradan hiç ayrılmak istemezler.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın