Zaten etkisiz elaman olmuştu.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, gizli Yahudi, gizli Mason, Kamalist vatan haini Ümit Özdağ görevinden istifa etti. Bu, çok gecikmeli bir istifa oldu. Çoktan istifa etmeliydi. Anca fırsatını buldu, işi kılıfına uydurdu.

Zaten etkisiz elaman olmuştu. Son yıllarda onu iyice İfşa etmiştik, çok sıkışmıştı, panikle geri çekilmişti. Öne çıkamıyordu, hamle yapamıyordu. Belki de ortalık yatışır diye biraz bekledi ama o da olmadı. Şimdi ise istifa etti.

İstifasının, genel başkan yardımcıları Koray Aydın ve Musavvat Dervişoğlu’nun parti içi politikalarına ve bu politikalar sonucu ortaya çıkan olumsuz seçim sonuçlarına tepki olarak gerçekleştiği iddia ediliyorsa da bu tamamen yalan. Böyle bir şey yaşamadılar. İYİ Parti denilen organize suç, terör ve ihanet örgütünün diğer militanları da sıkıntıda. Onların da çoktan geri çekilmesi beklenirdi ama riske girmeyi, bir süre sonra topluca ters kelepçelenerek alınmayı göze aldılar. Biz yine de Ümit’in peşi sıra başka istifalar da bekliyoruz.

Bunun, yavaş yavaş kaçmak dışında bir sebebi daha var. Akşener’i önce yalnızlaştırmak, mazlumlaştırmak, kahramanlaştırmak ve sonra etrafında yeni bir kadro kurmak… Ankebut Ağı, Sabetaycı gizli Yahudi Meral Akşener’in iktidara yürümesi için elinden geleni yapıyor, yapacak.

Mehmet Fahri Sertkaya