Phil Schenider…

Eski takipçilerimiz hatırlarlar. Çok senelerdir bu hususları izah eden paylaşımlar yaparım.

Yeni gelenler de vardır diye hatırlatayım. Fotoğraflarda ölü ve diri hali görülen kişi Phil Schenider’dır. Son senelerde artık onu herkes duydu gibi… Duymayan çok az kalmıştır. Onu öldürdüler. Venüslü’nün olduğu fotoğraf karesinde, Venüslünün hemen arkasında oturan ve ellerini dizkapaklarında birleştiren kişi, Phil’in babası Oscar Schenider.

Babasından öğrendiği gizli sırları ve ordu için çalışırken kendi yaşadığı sarsıcı olayları saklayamayan, anlatan Phil’i feci şekilde öldürdüler. CIA casuslarını kullanarak, intihar görünümlü bir cinayetle öldürürlerken, sık sık kullandığı ve vücutta biriken sıvıları çekmeye yarayan bir tıbbi aleti boğazına sapladılar. Phil’in anlattıkları, dinleyenlere uçuk gelse de en az yüzde doksan itibari ile gerçek.

Gerçekten de gizli tüneller açan bir gizli ekibin içindeydi, gerçekten tünelin ucu bir uzaylı insan türünün gezegenimizdeki gizli yer altı üssüne çıktı, gerçekten de o kazının emrini verenler işin sonunda bir gizli üsse çıkılacağını biliyorlardı, gerçekten de o anda orada uzaylılarla çatışma çıktı ve atmıştan fazla ABD özel kuvvetler askeri öldü, kendisi yaralandı. Sol elinin bazı parmakları koptu, vücudunun çeşitli yerlerinde yaralanma izleri kaldı.


Yalnız, kendisinin bile bilmediği sarsıcı gerçekler, dengeler, planlar vardı. Kör gözüne mücadele etti, kendini öldürttü.

Griler denilen uzaylı bir insan türüne (ki teknolojide bizden açık ara ilerideler, Müslüman değiller, saldırganlar, art niyetliler) çok zararlar verdi. Denk geldiği gizli yeraltı üssü de girilerindi. Griler onu kaçırıp karnını yarıp işlemler yapıp geri bıraktılar, pekçok defa hafizasını kısmen sildiler, o bunlardan hep habersizdi.

Bir Amerikan vatanseveriydi Phil ve insanlığa büyük hizmetleri oldu. Gerçekten de çok sayıda gizli projeyi ifşa etti. Kısmen bilinen bazı projelerin detaylarını verdi. Sonunda bir şeyi somut deliller ile ispat etti: ABD’yi uzaylılar da yönetiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın