Sıktı bunların batıya uşaklığı, piyonluğu, casusluğu

Türkiye, Bulgaristan’a, Makedonya’ya ya da batı yönündeki başka hiçbir ülkeye elektrik, doğalgaz, petrol satmayacak.

Türkiye, kendi sınırları içinde doğalgaz ve petrol çıkartsa bile batıya doğru satmayacak. Başkalarının doğalgazını ve petrolünü de batıya doğru doğrudan ya da dolaylı yollarla aktarmayacak. Denizden şu anda aktaramıyor zaten ama karadan da aktarmayacak.

Çok büyük oranda sömürgeci, satanist, vahşi, dinsiz, namussuz vaziyete getirilmiş olan batının derdi ile dertlenmeyeceğiz. Onlara doğrudan ya da dolaylı yollardan destek vermeyeceğiz. Bulgaristan’ın, Makedonya’nın ya da başka bir ülkenin maşa/aracı olarak kullanılmasına da izin vermeyeceğiz, kanmayacağız böyle sinsi taktiklere…

Bir şeylerle dertlenmek isteyenler varsa, sadece İran’da 45 milyon Türk hürriyet mücadelesi veriyor, onunla dertlensinler. 15 milyona varmış sözde mülteciler Türkiye’yi içten, hem maddeten hem de manen kemiriyorlar, bununla dertlensinler. Türkiye’deki çocukların yarıdan fazlası et, süt, yumurta hatta peynir nedir bilmiyor, yatağa aç ya da yarı aç giriyor, bununla dertlensinler.

Türkiye’deki hainlerin siyaseti ve ihanetleri yüzünden Suriye’de de kadınların ve çocukların halleri içler acısı, bununla dertlensinler.

Sıktı bunların batıya uşaklığı, piyonluğu, casusluğu… İyice gerdiler her yeri.

Kıyamet kopacak olsa bile izin vermeyeceğiz. O Olaf Scholz da haddini iyice aşıyor, her yeri iyice geriyor, onu da deviririz ama yine de istediklerine izin vermeyiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın