Kemaaal! Kemaaaalll!

“Sarılar” da seni ve çeteni kurtaramayacak Kemaaalll!

Son seferinde haddi çok çok aştın, kendine de çetene de kefenler biçtin Kemaaalll!

Neydi dünkü o paniklerin? Senin, saat 22:00 de paylaştığın o video ile İçimizdeki Ermenistan’a mesajlar verdiğini, anlamayan kaç kişi oldu Kemal? Bu günün yaşanacağını, gerilmenin bu kadar yükseleceğini dünden anladınız, panik haliyle mesajlarınızı da verdiniz ama çok geç kaldınız Kemaaaall! Bu devlete, bu millete, bu orduya karşı batı alemi tarafından kurulan acımasız tuzakların içinde en büyük hainler olarak yer aldınız Kemaaaalll! Zaten Osmanlıyı da böyle yıktınız, yıkılış sürecinde milyonlarca askerimizi düşmanlarımız önüne ihanetlerle attınız Kemaaalll!

Yıllarca önce zaten paylaşılmış ve haftalarca gündemde kalmış yolsuzluk belgelerini usulden paylaştın. Çok panikledin, çok aceleye getirdin. Mesajlarını da çok bayağı şekilde verdin, beden ve yüz ifadelerinle de aşırı derecede gergindin. Suçluları ifşa eden taraf olmaktan ziyade, suçüstü yapılmış bir tarafın mensubu gibiydin. İyice kendini ve çeteni dibe çektin Kemaaalll! Cürm-ü meşhud oldunuz Kemaall!

Nasıl da verdin öyle açıkça mesajlarını “Amacım skandallara dikkat çekmek değil bunları sağır sultanda duydu.” diyerek ve asıl maksadını da fark ettirerek… Devleti komaya biz mi soktuk? Hainlikleri, İhanetleri, teröristleri önlemek için ayağa kalktık, milletimizi ve ordumuzu korumaya kalktık, suçlu biz mi çıktık Kemal? Devlet gücünü elimize almaya kalktık, yüz yıldan fazladır ihanetlerle elinizde olan devletimizin gücü ikiye bölündü, çift başlılığa biz mi sebep olduk Kemaaaallll? Komaya sokan taraf, düzeltmeye çalışan biz mi? Yüz yıldan fazladır devletimizin gücünü Türk ve İslam düşmanlığına, kara paracılığa, namussuzluğa, asimilasyon politikalarına, sömürmelere, katliamlara, teröristliklere, batı ülkelerinin menfaatlerine alet eden siz misiniz Kemal?

Terörist Kemal… Ataları gibi İngiltere’nin, Kraliçenin piyonu olan Kemal… Danışıklı muhalefet Kemal… Gizli Ermeni vatan haini Kemal… Kara paracı Kemaalll… Yediği kaba da pisleyen Kamaaalll! Binlerce, on binlerce Mehmetçiği hiç tereddüt etmeden, dışarıdan aldığı emirler icabı Suriye’deki teröristlerin önüne atmaya kalkan Kemal…

Bunca ihanetin, bunca teröristliğin içinde yer alıp, planları bozulunca hemen “vatansever” olmaya kalkan Kemal… “Bir ileri, iki geri” yapan Kemal…

“İşler sarpa sardı, iyice çıkmaza girdik. Sona geldik. Bu işin lamı cimi kalmadı. Bunca yıldır beraber her pisliği yaptığımız AKP artık kendini kurtarmanın derdine düştü. Her an kaçabilirler. Uçaklar hazır bekliyor. Lakin biz ortada kaldık. Kaçacak yerimiz de yok. Herkes bu hali bilsin, bundan sonra geri adımlar atın ve cezalar alacaksanız bile az cezalarla kurtulun. Şu anda size bir iyilik yapıyorum, beni doğru anlayın. Planlar şaştı. Suçlu biz çıkacağız ey sarılar/teröristler/YPG’ler./PKK’ler/Ermeniler/Hristiyanlar… Yapmak istediğim şey, sizi suçlu duruma düşmekten kurtarmak. Beni dinleyin. Acele edin, hemen kurtarın kendinizi. Çünkü AKP’nin hiç gündemlerinde yoksunuz. Sizi umursamıyorlar. Onların çok alternatifli planları var ama bizler kaldık ortada… Size planlarından bahsedeyim. Katar’a değil, ABD’ye kaçacaklar. Katar bunları elinde tutamaz, iade etmek zorunda kalır ama ABD iade etmez diye düşünüyorlar. Lakin bizlerden kimse ABD’ye de kaçmasın. Yeni gelecek mfs iktidarı sizi orada da rahat bırakmaz ve alır getirir. Vallahi çok fena yanılıyorsunuz. Boşuna yurt dışına kaçmayı denemeyin, faydası yok. Son olarak, beni dinleyin ve bu güne kadar dernekler, vakıflar üzerinden çevirdiğiniz “işleri” derhal sonlandırın. Resmi olarak hiçbir yerde vazifeniz olmasın, yapılacak operasyonların kapsamına girmeyin. İslami cemaatların derneklerine de çok sızdık, öncelikle mfs’nin cemaatinin dernekleri olmak üzere, hepsinden geri çekilin. Böylelikle masum, suçsuz görüleceksiniz. Mesajlarımı iyi anlayın, kaldırın kafalarınızı, hareketsiz kalmayın, hemen şimdi harekete geçin ve bize katılın.” mesajları verdiğini anlamayanlar, bulundukları yerleri bırakıp sokaklarda kokoreç satsınlar.

Doğru Kemal, doğru… Gidecek, kaçacak yeriniz yok Kemal… Lakin masum da değilsiniz, hiçbir haksızlığa da uğramayacaksınız. Bana yapıldığı gibi sözde yargılamalar yapılmayacak, satın alınmış ya da talimatlar verilmiş savcılar ya da hakimler karşınıza çıkartılmayacak. Türlü türlü kurumlar üzerinden organize şekilde pusular kurulmayacak, yalanlar söylenmeyecek, iftiralar atılmayacak, sahte evraklar düzenlenmeyecek Kemal! Hepiniz gerçek Türk hakimleri tarafından adaletle ve şeffafça yargılanarak asılacaksınız. Sen ve senin gibi üst kısımda olan hainler ise TBMM mahkemesinde şeffafça yargılanacaksınız da hemen bahçesinde bir yerde canlı yayınla asılacaksınız.

Şimdi birileri çıkıp da “Sahi, bir anda ne oldu da dün gün içinde yüksek bir hareketlilik gösterdiniz? Çok endişeliydiniz? AKP’lilerin yıkılacağı ve kaçacağı bir hava hakim değildi? Bir anda, basına ve medyaya açıkça yansımayan bazı şeyler mi duydunuz? Ve neden hemen gecesinde, yıllar öncesinden paylaşıldığı bilinen ve çok duyulmuş olan birkaç evrak üzerinden tuhaf mesajlar verdiniz? Bakın, dün gecede beri herkes şaşkın. Bu gün de herkesin şaşkınlığı artarak devam ederken, mfs’nin çok dikkat çekici yazısı geldi. Neler döndüğünü anlayamıyoruz, yoksa mfs, her zaman olduğu gibi doğru mu söylüyor? Bunca sene hep danışıklı mı dövüştünüz AKP ile? Bütün yolsuzlukları, zulümleri, katliamları, teröristlikleri, peşkeşleri ve saymakla bitmez kötülükleri sizinle birlikte mi yaptılar? Bu kadar adice mi oynadınız hakikaten? Gerçekten hep beraber İngiltereye mi çalışıyorsunuz? Ve dün bile bütün devleti, milleti, orduyu ateşe atacak çok büyük hainliklerin içinde miydiniz? Ve gerçekten bir anda sert kayaya mı çarptınız? Ne oluyor, neler dönüyor? Siz gerçekte kimsiniz, kimlersiniz? Biz size ne yaptık, bize bu kadar büyük kötülükleri, bu kadar uzun zamandır neden yaptınız? Bizden ne istediniz?” derse, nasıl cevaplar vereceksiniz?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın